Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy Jork. Serwer McDonald’s między życiem a śmiercią na zimne frytki

Pracownik restauracji McDonald’s w Nowym Jorku jest bliski życia i śmierci po tym, jak został postrzelony i ranny w kłótni z młodym mężczyzną i jego matką podczas jedzenia zimnych frytek, poinformowała w środę policja i lokalna gazeta.

W mieście, w którym codziennie odbywają się zdjęcia, ten nowy dramat miał miejsce w poniedziałkowy wieczór na Brooklynie, jednej z pięciu dzielnic Nowego Jorku.

Policja miejska (NYPD) potwierdziła, że ​​20-letni mężczyzna jest aresztowany i został oskarżony o „usiłowanie zabójstwa” i „posiadanie broni palnej”. Jego 18-letni towarzysz również został aresztowany i osądzony za „posiadanie broni palnej”.

Według historii nowojorskiej policji i New York Post, 23-letni kelner w restauracji McDonald’s został poważnie ranny kulą w szyję wczesnym poniedziałkowym wieczorem i pozostaje w szpitalu w „krytycznym stanie”.

lubieżny argument

Wszystko zaczęło się od lubieżnej kłótni między 40-letnią kobietą a pracownikiem o frytki, które według niej były podawane na zimno, według gazety, powołując się na źródła policyjne. Po wyśmiewaniu przez pracowników McDonald’s temperatury frytek, klientka, która została schwytana w New York Post, zadzwoniła do syna przez wideo.

Ten ostatni włamał się do restauracji i starł się z kelnerem, zanim obaj wyszli pokłócić się na zewnątrz. Następnie syn klienta wymachiwał bronią palną i strzelił do pracownika, jak cytuje policja.

New York Post opublikował zdjęcie ofiary tuż przed tragedią, a także inne zdjęcie, gdy leżał na chodniku, wyraźnie ranny.

Podejrzany jest znany policji

Ofiara była nieznana policji i wymiarowi sprawiedliwości, w przeciwieństwie do napastnika, który był kilkakrotnie aresztowany za różne przestępstwa i wykroczenia.

READ  Rosyjska dziennikarka Marina Ovsyannikova, opozycyjna wobec zamachu na Ukrainie, w areszcie domowym