Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe typy broni w Elden Ring Shadow of the Erdtree: Odachi, sztuki walki i nie tylko

Nowe typy broni w Elden Ring Shadow of the Erdtree: Odachi, sztuki walki i nie tylko

Powodów do ekscytacji DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring jest wiele, ale najważniejszym z nich jest wprowadzenie szeregu nowych typów broni. Oto, co o nich wiemy.

W końcu ukazał się zwiastun DLC Elden Ring, a fani szalenie spekulują na temat Shadow of the Erdtree. Każdy ma swoje teorie na temat tajemniczego Messmera Palownika i tego, czy będzie on ostatnim bossem.

Oczywiście konkretne szczegóły znamy dzięki prezesowi FromSoftware Hidetace Miyazakiemu. Wiemy na przykład, że obszar, na którym rozgrywać się będzie DLC, będzie większy niż teren Necrolimbe.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dzięki A Wywiad z Di FamitsuWiemy również, że w DLC Elden Ring pojawi się osiem nowych typów broni. Chociaż nie mamy wszystkich szczegółów, Miyazaki potwierdził pięć. Oto te, które obecnie znamy.

DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree: 8 nowych typów broni

We wspomnianym wywiadzie dla Famitsu Miyazaki dał fanom Elden Ring coś, czym mogli być podekscytowani. ” Zostanie dodanych osiem nowych typów broni. Oczywiście istnieją również dodatki do istniejących typów broni „, Powiedział.

Spośród ośmiu nowych typów broni, które pojawiły się w DLC Shadow of the Erdtree Elden Ring, oto te, o których do tej pory wspomniano.

Artykuł kontynuowany po reklamie

katastrofa

Opisana przez Miyazakiego jako „dość duża i klasyczna japońska katana”, Odachi Elden Ring wydaje się funkcjonować jako rodzaj dużego miecza będącego wariantem katany. Chociaż w podstawowej grze mamy już Nagikibę Yury, która jest znacznie większa niż inne Katany w Elden Ring, nie ma ona własnej klasyfikacji, jak te nowe miecze.

To dobra wiadomość dla graczy, którym podoba się estetyczny i kompaktowy efekt krwawienia katany, ale pragną większej mocy. Miejmy nadzieję, że ta dodatkowa objętość spowoduje więcej szkód.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Tarcze ogrodzeniowe

Kolejnym z ośmiu nowych typów broni w DLC Elden Ring jest to, co Miyazaki nazwał „ Pojedynek pancerny Ten nowy rodzaj broni pojawia się w zwiastunie i można go zobaczyć podczas walki z Messmerem Palownikiem.

Przypomina wydłużoną prostokątną tarczę z dwoma wystającymi ostrzami na każdym końcu, podobnie jak słynna broń typu Twinblade. Oczywiste jest, że broń będzie miała możliwości ofensywne i defensywne.

Oprogramowania

Miecze z odwróconą ręką

Istnieją pewne różnice zdań co do tłumaczenia tej konkretnej broni, którą określa się jako „ Giaquot Kane „I kolejny” Sakatimuchi Jednak to, co nie budzi wątpliwości, to jego funkcja.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Miecze z odwróconą ręką lub miecze z odwrotnym chwytem trzymane są w taki sposób, że ostrza rozciągają się na zewnątrz w kierunku łokcia. W zwiastunie widać ich walczących, a ich styl walki wymaga finezji.

Rzucanie sztyletami

Tak, faktycznie możesz wytworzyć jednorazowe ostrza, ale z tego, co opisał Miyazaki, sztylety do rzucania będą zupełnie nową bronią, którą można wyposażyć na stałe. Najwyraźniej tak Zamień wszystkie ataki na rzuty ».

Podobnie jak inne rodzaje broni wspomniane przez Miyazakiego, tę można zobaczyć w zwiastunie, gdy skażona osoba wielokrotnie rzuca nią we wroga. Kolejna broń, która wydaje się skupiać na zręczności.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Sztuki militarne

Ostatnim typem broni, na który zwraca uwagę Miyazaki, są sztuki walki. Chociaż technicznie rzecz biorąc nie jest to broń, sprawią, że Twój Tierney będzie wyglądał jak mnich.

Czas pokaże, czy będziesz musiał coś przygotować do tego stylu walki, ale najważniejszym wydarzeniem było wyszukane kopnięcie z obrotu widoczne w zwiastunie. Gracze już planują bezpośrednie starcie z Horahem Louxem.

READ  30% rabatu na ten bardzo dobry i niedrogi smartfon!
Sztuki walki w DLC Shadow of the Erdtree d'Elden RingOprogramowania

Oto nowe typy broni w DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring, które zostały nazwane i potwierdzone bezpośrednio przez Miyazakiego. Pozostałe trzy zostały opisane jako „ Bardziej wyjątkowy i bardzo oryginalny ».

Artykuł kontynuowany po reklamie

Widzieliśmy dużą misę do rzucania i szybkostrzelny łuk, ale czy są to nowe rodzaje broni, pozostaje do potwierdzenia. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat DLC Elden Ring.