Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dyrektor generalny Helldivers 2 sugeruje dodanie ważnej funkcji

Dyrektor generalny Helldivers 2 sugeruje dodanie ważnej funkcji

Ludovic Quinson

Stealth to zaskakująca opcja w Helldivers 2, a dyrektor generalny Arrowhead zaskoczył jeszcze bardziej, dzieląc się ustawieniami gry skupiającymi się na skradaniu.

Helldivers 2 słynie z dzikiej i szalonej akcji, w której zwykli obywatele, którzy zostali żołnierzami, powstają, aby szerzyć wolność i demokrację w całej galaktyce. Gra wzmacnia tę fantazję, zapewniając graczom bogaty sprzęt do wysadzania w powietrze lub niszczenia całych brygad wrogów.

Mniej znane jest jednak to, że dyskrecja jest w rzeczywistości wyborem. Gracze mają Podziel się swoimi doświadczeniami za liniami wroga i odkryli, że ciche podejście było dla nich korzystne.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak niewidzialność może stać się kluczową cechą w przyszłości, przynajmniej jeśli interakcja między dyrektorem generalnym Arrowhead a użytkownikiem Twittera/X jest jakąkolwiek wskazówką.

Dyrektor generalny Helldivers 2 dzieli się swoją ukrytą wersją z Playtest

Od czasu pojawienia się Helldivers 2 dyrektor generalny Arrowhead Game Studios, Johan Pilestedt, wyjątkowo aktywnie informuje graczy o stanie gry.

Po udostępnieniu pojemność serwera wzrosła do 800 000, powiedział jeden z użytkowników Twittera/X Odpowiedziano filmem TikTok Udzielanie uznaniowych porad graczom, którzy chcą odejść od normy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Odpowiedź przykuła uwagę kilku graczy, a Bilstedt skomentował, że grał podobnie, chociaż podczas testów gry używał amunicji poddźwiękowej i tłumika.

Wywołało to falę zdziwionych reakcji graczy, z których każdy był bardziej zdezorientowany i zaskoczony niż drugi. Ktoś odpowiedział: „Czekaj, co?Podczas gdy inny powiedział:Czekaj, powiedziałeś poddźwiękowy i cichy? Proszę, oddaj nam to!

Helldivers 2 z pewnością przekroczyło wszelkie oczekiwania graczy, a nawet samych twórców. Po tym, jak gra osiągnęła status Palworld, Pilestedt poinformował, że zespół planuje powiększyć zespół Arrowhead, aby przerobić i przyspieszyć plan zawartości.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Plany na przyszłość mogą obejmować ukrytą aktualizację, chociaż może minąć trochę czasu, zanim to nastąpi. Bądźcie więc czujni, aby uzyskać więcej informacji, gdy tylko zostaną ujawnione.

READ  Edycja kolekcjonerska Dragonflight jest już dostępna w przedsprzedaży – World of Warcraft