Nowa lina do Hiszpanii połączonej przez Polskę

Tym razem strzelił Alvaro Morata…ale problem jest, nawet Robert Lewandowski. Krytykowany za jego obciążenie klatki, Juventus otworzył wynik dla Turynu w Hiszpanii (25.), ale chwilę przed chybieniem Gerarda Moreno, po powrocie z szatni (54.) odpowiedział mu posąg Bayernu Monachium. Zwycięska kara (58.).

Na dwóch egzaminach nic nie ginie, ale droga się komplikuje: Hiszpania zajmuje obecnie 3. miejsce w grupie E., Wyrwać decyzję Ze Słowacją w środę na finałowy mecz fazy grupowej Jeśli chce kontynuować tę podróż Euro. Jak na ostatnią Polskę zespołu, zadanie jest jeszcze trudniejsze.

Przez pół godziny myśleliśmy, że poniedziałkowa scena się powtórzy: ogromna, ale sterylna dominacja Róża, I rozproszone po stronie wroga, ale surowe ostrzeżenia.

Różnica polega na tym, że tym razem piłka weszła do środka. Po obu stronach.

Morata, prawie to

W 26. minucie Gerard Moreno, Najbardziej płodny Hiszpan w sezonie Z 30 golami dla Villarreal we wszystkich rozgrywkach, został przeniesiony do środka i skorygował długą pasterską przekątną w obszarze, w którym Alvaro znalazł Moratę, który był w stanie podać Bardos Peresinski, aby wepchnąć piłkę do klatek.

Jego rzutek jest natychmiast anulowany do pozycji spalonej, sygnalizowanej przez sędziego dotykowego, ale po obejrzeniu filmu sędzia środkowy potwierdził cel.

Morata następnie rzucił się w ramiona swojego trenera Luisa Enrique, napastnik Juventusu Turyn bronił go przez cały tydzień, ponieważ był otwarcie krytykowany za antagonizm wobec Szwecji.

Hiszpania, obecnie trzecia w grupie E, będzie musiała zrezygnować z meczu ze Słowacją, jeśli chce kontynuować swoją podróż w ostatnim meczu fazy grupowej w środę. Jak na ostatnią Polskę zespołu, zadanie jest jeszcze trudniejsze.

Na ponad 200 minut przed końcem długo oczekiwany gol w końcu ukazał się Hiszpanom. Ale wyniki nie były tak dobre. Ponieważ ten sam Moreno i Morata szybko zdobyli dwie piłki w drugiej tercji, aby dać swojej drużynie ostateczne zwycięstwo… ale dwa razy spudłowali.

READ  „Polacy szanują naukę” – felieton Erica Mystevicha

Minutę po doskonałej równowadze lidera Europy Złotego Buta Lewandowskiego (54.), który wygrał swoją walkę z Amerykaninem LaBorte, Jacobs zmiażdżył nogi Gerrardowi Moreno w polu karnym. Sędzia podszedł do swojego ekranu wideo i ukarał go grzywną.

Moreno wziął na siebie odpowiedzialność za jego zmianę, ale jego próba zderzyła się z lewym słupkiem Wojciecha Schkesneya, a cel odzyskania Moraty nawet nie nadszedł.

„Louie” Nadzieja

Ostrzeżeń z pierwszej połowy nie należy lekceważyć Do ludzi Louisa Enrique.

Ponieważ przeciwko Szwecji Róża Pierwsza połowa kilkakrotnie uniknęła katastrofy. Od 6. minuty zaciekłe uderzenie Mathewsa Clichego otarło hiszpański krzyż. W 19. minucie Lewandowski zablokował i sam uciekł, ale został doścignięty przez Jordi Albę, który cofnął się na pełnych obrotach.

Główne zagrożenie pojawiło się na krótko przed przerwą: lewe uderzenie Carol Svitersky trafiło w lewą prostą United Simona, a on szybko wstał i miał mocną rękę, aby zapobiec wznowieniu gry przez Lewandowskiego. Największa polska szansa w pierwszej połowie.

Wyniki rozliczeń: Hiszpania, w pełnej odbudowie, Tylko dwa punkty po pierwszych dwóch dniach euroI zamiast je wypędzić, napełnił głowę podejrzliwością.

Jego przyszłość ze Słowacją zostanie rozstrzygnięta w środę (18:00) na tym samym terenie w Cartouza w Sewilli, kiedy w piątek pokonali Szwecję 1:0.

Hiszpania – Polska: 1-1 (1-0).

– Gole: Alvaro Morata (25.) dla Hiszpanii; Lewandowski (54.) dla Polski.