Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nominowana do „The Voice” Vernice Rogge reaguje na szum wokół jej interpretacji orkiestry

Nominowana do „The Voice” Vernice Rogge reaguje na szum wokół jej interpretacji orkiestry

Czerwony lakier do paznokci w „Daily”
Zrzut ekranu

25-latek wywołał sensację w sobotę, 2 marca w programie telewizyjnym na TF1, prowadzonym przez Nikosa Aliagasa, używającego pseudonimu W zorganizowanej grupie Wykonywane przez grupę raperów.

Spektakl zwyciężył jeszcze przed emisją czwartego wieczoru przesłuchań w ciemno „dźwięk” . TF1 postanowiło podkreślić we fragmentach programu nadawanego przez cały tydzień niesamowitą interpretację Vernice Rouge, 25-letniej piosenkarki libańskiego pochodzenia. I nie bez powodu. Młoda kobieta postanowiła zinterpretować tytuł w zupełnie inny sposób. W zorganizowanej grupie Raper Jul, SCH, Kofs, Naps, Soso Manes, Elams, Solda, Houari.

„Przeklnij swoją matkę w Canebear River, przeklnij swoją śmierć w Old Port…” Delikatnie uzasadnia w studiu nagraniowym „The Voice”. Ryzykowny zakład, jak zauważył Bigflo, który mówi: „ Albo odkrywamy artystę, który ma szalony świat i się z niego wydostajemy. Albo był to wilgotny sarkazm. Jedno jest pewne, Vernice Rouge, której prawdziwe imię to Manon, została podchwycona przez raperów Bigflo i Olly i będzie kontynuować swoją przygodę ze śpiewaniem. Jego śmiałość wywarła wrażenie także na internautach, osiągając ponad 22 miliony wyświetleń w ciągu zaledwie kilku dni. W poniedziałek 4 marca będzie gościem programu Yanna Barthèsa w grupie „Quotidien”.

„Jest absolutnie szalony. Wiedziałem, że prawdopodobnie uwolni emocje, ale w tym momencie to szaleństwo. Nadal nie mogę się z tym pogodzić”.Powiedziała z uśmiechem na ustach przed modelką Gigi Hadid, projektantką mody Isabel Marant i prezenterem Yannem Barthesem. Jednak jego udział w „The Voice” nie był przesądzony. »

Ta dziwaczna interpretacja wyraźnie urzekła duet braci z Tuluzy. „ W Organised Band spodziewałem się bardziej Bigflo i Oli niż Zazie, ale nie celowałem w nikogo. Byłem dumny, że dałem z siebie wszystko i dałem z siebie wszystko. Kiedy zobaczyłem, że połaskotało to mój umysł, powiedziałem sobie: „Misja wykonana”. Po wypróbowaniu wszystkiego Jan Bart zapytał młodą kobietę o jej przyszłość w serialu. „Wiem, co się dzieje, ale nie mogę nic powiedzieć. […] Tak czy inaczej jestem zadowolony z tego ślepego testu.”Zakończyła swoje przemówienie, nie pozostawiając wątpliwości co do kontynuacji wydarzeń.

READ  50-letnia prezenterka telewizyjna składa straszną spowiedź!