Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nolwenn Leroy w najgorszym przypadku, poruszony i dotknięty zniknięciem francuskiej piosenkarki, spoczywaj w pokoju

Aktorka z „Star Academy” zaskoczyła fanów TF1, niespodziewanie przejmując trenera „The Voice”.. Podczas wywiadu z Télé Star wróciła do swojego czasu w serialu, a także do niej Uczucie W obliczu stanu zdrowia Florenta Bagniego. W rzeczywistości ten ostatni niedawno ujawnił swoją walkę z nieoperacyjnym rakiem płuc. 60-letnia piosenkarka mogła opuścić show pod koniec tego sezonu.

Florent Bagni . polecił(a)

Kiedy nasza koleżanka Télé Star zapytała ją, czy zastąpi Florenta Pagny’ego, odpowiedź Nolwenn Leroy była jednoznaczna..

„Nikt nie może ani nie chce zająć miejsca Florenta! Jest idealnym trenerem. Nie objeżdża. Mówi, co ma na myśli i pracuje, ponieważ wyraża to w uczciwy sposób. Jest jedynym w branży, który może zachowuj się w ten sposób – wyjaśnia.

Przynajmniej możemy powiedzieć, że mała mama Martina tam nie pojechała cztery Drogi do zadeklarowania wszystkiego dobrego, jakie można wymyślić, od jury „The Voice”.

„Wszystko idzie dobrze, ponieważ nigdy nie było tego na koncie. Powiedziała, że ​​mówi tylko z serca i to jest naprawdę” głos „.

Nolwenn Leroy będzie obecny na „The Voice Kids”

Kiedy mówiła o swoim zaangażowaniu w telehak, pozostała niejasna. Zadowoliła się tylko przypomnieniem, że będzie obecna w finale. To niezależnie od finalistów. W sobotę 21 maja 2022 r. światło talentu Florenta Bagniego zdobyć Jedenasta wersja zaczepu do telefonu TF1.

Jeśli nic nie zostało jeszcze rozstrzygnięte na nadchodzącą sesję, 39-letnia piosenkarka zapowiedziała, że ​​będzie obecna na „The Voice Kids”.

„To była część tego, co nazywam »nieodebranymi spotkaniami«, których nie mogłem uszanować w tym programie”

Album na cześć przyjaciela

W listopadzie 2021 Nolwin Leroy zaprezentowała swój nowy album, na którym znalazła się jego okładka. to jest praca artystyczna Tytuł „La Cavale” powstał we współpracy z Benjaminem Biolayem.

Ochrzciwszy w ten sposób swój album, artysta chciał oddać hołd Christophe’owi. Ten ostatni zmarł w 2021 r. w swoim rodzinnym mieście Brześć (Finistere). Podczas odsłonięcia ósmego albumu studyjnego Nolwenn Leroy została przyjęta przez Michele Drucker w Vivement Dimanche.

READ  Quinté PMU - Prognozy na PRIX DE SEDAN 2 marca 2022

Podczas tego klipu z France 2 towarzysz Arnauda Clementa oczywiście rozmawia o Christophe z Michaelem Druckerem. Spiker nie omieszkał wskazać, że zmarły oddał ostatnie tchnienie „w domu”.

Zniknięcie tej wspaniałej postaci z francuskiej piosenki poruszyło piosenkarkę, która była jej bliska za życia. Przypomniała sobie chwile, jakie mieli podczas jej wizyty u Michelle Drucker.

„Wszyscy byliśmy oszołomieni tą okropną wiadomością. Spędziliśmy razem trochę czasu, jakiś obiad. Pracowaliśmy też razem nad piosenką na cześć Balavoine „

Byli tak blisko

Nawet jeśli poznali się poprzez swoją sztukę, Nolwenn Leroy i Christophe podzielali wiele uczuć. Wśród nich jest miłość do ich regionu, Owernii. W rzeczywistości, nawet jeśli tłumaczka „Mon beau corsaire” jest znana ze swoich bretońskich korzeni, ma również korzenie Owernii dzięki swojej matce.

„La Cavale” została skomponowana w okresach zamknięcia. Nolwenn Leroy chciała wyrazić swój smutek poprzez piosenki w czasach, gdy podróże były ograniczone. Jak podkreślała podczas swoich występów w telewizji publicznej, ten album jest dla piosenkarki sposobem na uhonorowanie zmarłego przyjaciela.

„Dużo rozmawiałem z nim również o Bretanii, którą znał mniej, i o tym, że widziałem, jak tam jedzie, do tego obszaru, o którym rozmawialiśmy, znając go samotnie w czasie i kontekście, co było okropne, musiałem mu pozdrowić , schwytany.