Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo planuje wprowadzić swoją nową konsolę 3 czerwca 2021 roku

Ogłoszenie Switch Pro jest nieuchronne. Według wyciekającego Nicka Bakera, Nintendo miało być zaplanowane na czwartek, 3 czerwca. Zaznacza jednak, że to drugie zawsze można odłożyć. Tymczasem kilka plotek wskazywało, że ujawnienie nastąpi w najbliższych dniach.

Kredyt: Unsplash

istnienie Switch Pro Teraz nie ma wątpliwości. Od miesięcy Plotki o popularnym graple konsoli Pomimo zaprzeczeń Nintendo wszystko wydaje się wskazywać na rychłe nadejście wersji 4K konsoli hybrydowej. Universal Display Corp., producent ekranów OLED, Istnienie tego modelu potwierdziło już na początku miesiąca. Potem w zeszłym tygodniu Switch Pro pojawił się na krótko w meksykańskiej wersji Amazona, Wskazując Zbliżający się charakter jego wydania.

Dzisiejszy przeciek Nick Baker twierdzi, że ogłoszenie może nastąpić już w tym tygodniu. Dokładniej, tak się stanie W ten czwartek 3 czerwca. „W tej chwili powiedziano mi, że Nintendo Direct lub Mini Direct ogłasza Super Switch [autre nom donné à la console, ndlr] Zaplanowane na czwartek », Zamieścił na Twitterze przed dodaniem: “Ale już przełożone, może być ponownie.”. Ponownie, ta informacja nie jest oficjalna, ale w oczach Kilka przecieków na ten temat, To może być prawda.

Może zaprezentować Nintendo Switch Pro już w tym tygodniu

Chociaż uważano, że powinieneś poczekać do E3, zanim zobaczysz pierwsze zdjęcia Switch Pro, Bloomberg niedawno ujawnił, że zamiast tego Nintendo wybierze reklamę. Przed wydarzeniem. Celem jest zatem umożliwienie programistom prezentowania planowanych gier konsolowych bezpośrednio podczas konferencji.

Na ten sam temat: Switch Pro – Nintendo pracuje nad nowymi konsolami dla swojego rozwiązania Joy-Con Drift

READ  „Ogniska”, aby ogrzać koronę słońca

Jednak producent nie ogłosił jeszcze bezpośredniego zamówienia, więc nie jesteśmy odporni na terminy, jak zauważył Nick Baker. Switch Pro powinien zostać wprowadzony na rynek we wrześniu przyszłego roku z wyświetlaczem OLED Kompatybilny z 4K. Powinien kosztować mniej niż 400 euro, Ale nadal Droższy niż model waniliowy.