Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Specjalna wyprzedaż Veepee zaplanowana na 2 czerwca 2021

PS5 będzie ponownie dostępne na Veepee.fr w środę, 2 czerwca 2021 r., od godziny 7:00. Naprawdę prywatna wyprzedaż pozwoli osobom, które chcą kupić (w końcu) konsolę Sony, dostaną się w jej ręce.

PS5: Konsola znów będzie dostępna w Veepee środę, 2 czerwca 2021 r.

Plik PS5 znów będzie w magazynie W najbliższą środę, 2 czerwca 2021 r. Musisz spróbować szczęścia na specjalnej stronie sprzedaży Veepee. Ilustracja zapowiadająca wyprzedaż pozwala nam poznać datę i godzinę pojawienia się nowej dostawy. To jest Środa, 2 czerwca od godz. Konieczne będzie przejście do Veepee.fr w nadziei na udany zakup bardzo pożądanej konsoli od japońskiego producenta.

W przypadku ofert na PS5, które mogą być oferowane, mamy prawo do dwóch pakietów. Pierwsza zawiera konsolę Standard Edition z drugą konsolą. Drugi to gry Spider-Man Miles Morales i Returnal, a także pilot PS5 i zestawy słuchawkowe do gier marki Konix.

Podobnie jak w przypadku ostatnich zapasów PS5, zajmie to być responsywnym Więc możesz go zdobyć. Nie wiadomo, ile konsoli Veepee ma na tę konkretną sprzedaż, ale w każdym razie dostępne egzemplarze prawdopodobnie sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Dlatego radzimy założyć konto z dużym wyprzedzeniem, wypełniając swoje dane kontaktowe i sposób płatności. Przybycie na kilka minut przed rozpoczęciem wyprzedaży również może zwiększyć Twoje szanse.

Mając to na uwadze, zapraszamy również do zapoznania się z naszym artykułem, który łączy Wskazówki i wytyczne dotyczące udanego zakupu PS5. Pozostaje nam tylko życzyć wszystkiego najlepszego z nadzieją, że konsola będzie (wreszcie) twoja podczas nadchodzącej akcji PS5 Veepee!

READ  Porównanie: iPad Pro 11" czy iPad Air 4, który wybrać?