Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nigdy nie powiedziałem, że chcę opuścić OM”

Kompozytor sześciu goli od czasu przybycia do OM, Arkadiusz Milik nie rozegrał w piątek wieczorem zbyt dobrego meczu ze Strasburgiem (spójrz na nasze szczyty i nasze porażki), ale pozostaje bardzo ważnym zawodnikiem Marsylii, który wydaje się wreszcie znaleźli „Grantatakan”, którego szukał lata temu. „Pokażę, na co zasługuję, a inni będą mogli ocenić, czy jestem dobrym napastnikiem, czy nie”.Skromny Polak odebrał kanał + mikrofon sportowy.

„Miejsce OM w Lidze Mistrzów”

„Każdy ma znaczenie, nie tylko Melek, Payette i Tuven” on dodał. Gramy jedenaście meczów na boisku, więc każdy z nas musi coś pokazać i mieć osobowość do gry w tym klubie. Bo miejsce tego klubu ma być w Lidze Mistrzów, a nie walczyć o grę w Lidze Europejskiej. Mam nadzieję, że dotrę tam w przyszłym roku ”.

Następny rok ? Czy to oznacza, że ​​Melek zamierza zostać w OM? Jego ostatni wywiad w L’Equipe, w którym wyraził ambicję poszukiwania większej drużyny, rzucił cień na jego zamiary, zwłaszcza że OM nie zagra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie: Pytanie brzmiało: „Jakie są Twoje sny? „Mówiąc to, miałem na myśli, że jestem osobą ambitną, chcę się rozwijać i stawać coraz lepszym. Myślę, że moje słowa zostały źle zinterpretowane. Jak powiedziałem, jestem szczęśliwy w Marsylii. I oczywiście moje marzenie jest wygrać Ligę Mistrzów i inne rzeczy. Może to się nigdy nie wydarzy, ale to jest moje marzenie! Więc pracuję na to i zobaczymy ”.

„Jestem bardzo szczęśliwy w Marsylii”

Jego kolega z drużyny, Grzegorz Krychowiak, również skorzystał z wywiadu Canal + Sport, aby zadać mu bardzo krytyczne pytanie: „Dlaczego naprawdę chcesz wyjechać z Marsylii?”. Odpowiedź Melika: To nie jest prawda, tak mówią media i co wymyślają, nigdy nie powiedziałem, że chcę wyjechać z Marsylii.
Jak powiedziałem wcześniej, bardzo się tu cieszę. Czuję się dobrze. Marsylia dała mi szansę w trudnym momencie. Naprawdę mi się podobało. Dobrze się tu czuję, gram, strzelam … ”

Czy powinniśmy przyznać, że w przyszłym sezonie będzie Marsylią? „Mam kontrakt z Marsylią, więc powtórzę, jestem szczęśliwy, mam kontrakt z Marsylią.
Zależy to również od klubu ”.Melek odpowiedział, zanim zajął się po prostu włoską prasą, która w ostatnich dniach opublikowała naciągane plotki ogłaszające to na półkach Paris Saint-Germain: „We Włoszech prasa … dużo mówią, jeśli chodzi o piłkę nożną. Wiele rzeczy jest nie tak i wychodzą do nacisków klubów, zawodników i kibiców … Wiesz, to jest biznes. Piłka nożna to wielki biznes. Musimy grać w piłkę nożną, ale oczywiście ludzie nad nami tego potrzebują. „Aby zarabiać pieniądze. Tak powinno się sprzedawać gazety, ludzie to czytają… Tak to jest, trzeba to zaakceptować”.

READ  Ostrzegamy, że federacja „studiuje badania lekarskie” dla N'Golo Kante