Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Benzema płaci nawet Ronaldo!

Dzięki świetnemu sezonowi u szczytu ataku Madrytu Karim Benzema jest na najlepszej drodze do pobicia rekordu Cristiano Ronaldo.

Karim Benzema Wciąż oszczędzaj Real MadrytWtorek, w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea. Ponieważ jeśli Merengue, do którego rzadko bywają goście, przeżył katastrofalny scenariusz remisem 1: 1, to dzięki jego francuskiej drużynie. Były Lyon już użył rzutu rożnego, aby podpisać oszałamiającą sekwencję w okolicy wyjątkowym klawiszem strzału.

Zinedine Zidane był pełen pochwał dla Habów po spotkaniu. ” W tej chwili Karim jest w Cloud Nine i radzi sobie naprawdę dobrze, za każdym razem, gdy wykonuje lepszą robotę. Cieszymy się, że to mamy I tak technik uruchomił trójkolorowy. Znaczenie Karima Benzemy nie jest już niepewne, a jeśli serce napastnika Madrytu ma 28 bramek we wszystkich rozgrywkach, to nie straszy on na kontach jak jego były kolega z drużyny, Cristiano RonaldoBędąc w stanie zakończyć sezon z Realem, mając 61 bramek na koncie, Francuz wydaje się cenniejszy niż pięcioletnia Złota Piłka.

Karim Benzema strzelił już 38,4% goli Realu Madryt w tym sezonie. Podczas gdy Cristiano Ronaldo strzelił, w sezonie 2014-2015 37,6%. Ta statystyka wiele wyjaśnia o kluczowej roli, jaką Francuz odegrał w sezonie madryckiego klubu, który wciąż jest na dobrej drodze do podpisania dubletu Ligi Mistrzów.

Przeczytaj także:Benzema, wspaniały golMimo Deschampsa Benzema chce wrócić do bluesa!Benzema, wielkie zagrożenie ze strony Deschampsa

READ  – Kontrakt ze Stade de France jest dla nas bardzo niekorzystny – mówi Philippe Diallo, p.o. prezesa FIFA.