Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Niels i ja mamy ten sam humor, to samo spojrzenie na życie”

Paris Match poświęca swój mecz w tym tygodniu Virginie Evira, która w Cannes ma zagrać w “Beneedetcie” Paula Verhoevena.

Wiedziała, jak zrobić sobie miejsce na słońcu. W ciągu mniej więcej dziesięciu lat ten odważny stolarz wspiął się na szczyt francuskiego kina. Virginie Evira po raz kolejny ujawnia rozmiary swojego obrazu w sześciu oczekiwanych filmach. Jest bardzo siarkowy Benedetta, de Paul Verhoeven, w konkursie na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie gra XVII-wieczną zakonnicę lesbijkę. Wspaniały występ aktorki, która nigdy nie była zimna w jej oczach. Fragmenty jego wywiadu.

Zobacz też:Najlepszy wygląd Virginie Eviry

Mecz w Paryżu. Benedetta wystartuje w Cannes. Jakie są najgorsze i najwspanialsze wspomnienia z festiwalu?
Dziewica Evira. W oczach mojego dziecka to był Hollywood, marzyłem o tym. Często tam jeździłem jako turysta, bezskutecznie próbowałem dostać się na imprezy. Jeszcze jako prezenterka telewizyjna zaproponowano mi wejście po schodach. Czemu nie? Następnego dnia dziennik opublikował listę tych, którzy nie mieli tam nic do roboty i tam było moje nazwisko. Nabrałeś mojej naiwności w twarz. Potem w 2016 roku odbyła się projekcja „Victoria”, filmu zrodzonego z łona mojej czułej miłości od pierwszego wejrzenia w reżyserii Justina Trieta. kliknąłeś. W końcu poczułem się na swoim miejscu, w zgodzie ze sobą. Spotkaliśmy się z mamą i kilkoma przyjaciółmi wieczorem w klubie biseksualnym, aby uczcić to wydarzenie. Wszystko było proste, zabawne i lekkie.

(…)

Mieszkasz z aktorem Nielsem Schneiderem. Mówi, że zapomniałeś z nim swoich uprzedzeń na temat pary. to mówiąc?
Przywiązując się trochę do mojego pragnienia niezależności, pomyślałem, że najlepiej będzie mieć każdy z osobna, ale każdy związek jest inny. Przeprowadziliśmy się razem (…)

Przeczytaj więcej o meczu w Paryżu