Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konami i Team Blooper ogłaszają partnerstwo – Aktualności

W przyszłości w branży rozrywki cyfrowej spodziewane są duże zmiany. Konami zdecydowało się nawiązać współpracę z Bloober Team, aby tworzyć wysokiej jakości treści, łącząc jego cechy i mocne strony. Informacje dotyczące treści generowanych przez to partnerstwo zostaną przekazane podczas decydowania o szczegółach.– czytamy w komunikacie prasowym, który ma być jak najbardziej nieprecyzyjny.Ta umowa o współpracy strategicznej będzie w każdym razie zawierała treści opracowane wspólnie przez Japonię i Polskę oraz wymianę wiedzy.

Dla mnie to historyczny dzień i zwieńczenie wieloletniej pracy. Fakt, że tak znana firma jak Konami zdecydowała się na strategiczną współpracę z zespołem Bloober oznacza, że ​​jesteśmy również jednymi z pionierów gier wideo i stajemy się
Równorzędny partner dla największych graczy na rynku
powiedział Piotr Babieno, CEO Bloober Team, znanego pod pseudonimami Layers of Fear, Observer czy Blair Witch.

Warto zauważyć, że Bloober Team od samego początku specjalizuje się w horrorach psychologicznych, a ostatnio The Medium nie ukrywało pewnych powiązań z serią Silent Hill. Na początku tego roku prezes polskiego studia powiedział, że od roku pracuje nad kolejną grą typu horror.znany wydawca“, co od razu wzbudziło wątpliwości co do możliwości współpracy z Konami. Ale jeśli Silent Hill wykonane w Bloober było jeszcze bardziej możliwe, pamiętaj, że Konami powierzono przede wszystkim zwrot franczyzy”Znane japońskie studio”, według źródeł strony internetowej VGC.

  • Czytaj także | „Wybitne japońskie studio” pracuje nad New Silent Hill
READ  Księżna Diana: Deszcz krytyki dotyczący jej pomnika w hołdzie zmusił rodzinę królewską do usprawiedliwienia się