Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nicolas de Tavernost opuszcza M6: szalony wieczór pożegnalny z twarzami kanału, coś, co ukradła Karen Le Marchand!

Nicolas de Tavernost opuszcza M6: szalony wieczór pożegnalny z twarzami kanału, coś, co ukradła Karen Le Marchand!

Napisane przez Hebę Simali | redaktor

Związana z działem telewizji Heba Simali poświęca się małemu ekranowi. The Voice, Koh-Lanta, Top Chef, Secret Story, Star Academy, a nawet Les Marseillais nie mają przed nią tajemnic.

Minęło prawie cztery dekady, odkąd Nicola de Tavernost dołączył do Grupy M6. Choć jego kontrakt obowiązuje do 2025 roku, decyzję o odejściu ze stanowiska Prezesa Zarządu podjął nieco wcześniej niż planowano. Tak w szalony wieczór świętował z nadawcami swoje odejście z kanału!

Nicolas de Tavernost opuszcza M6: szalony wieczór pożegnalny z twarzami kanału, coś, co ukradła Karen Le Marchand!

Reszta po ogłoszeniu

W lutym ubiegłego roku to ogłoszenie wywołało bombę. Po 37 latach dobrej i lojalnej służby na autostradzie M6 Nicolas de Tavernost wycofuje się. Decyzja obowiązująca od środy 24 kwietnia 2024 r. Poprzedniego dnia były Prezes Zarządu Grupy godnie świętował swoje odejście! „Tak to zostało zorganizowane”.Impreza pożegnalna„, każdy”Impreza pożegnalna” Po francusku zrzesza wielu swoich kolegów. Wśród nich są znane widzom twarze, które przyszły, aby powiedzieć kilka słów swojemu byłemu szefowi, ale także aby uczcić te wspaniałe lata wspólnej pracy.

Niektóre zdjęcia z tego wieczoru obiegły media społecznościowe. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że wydarzenie odbyło się w Palais Brongniart, mieszczącym się w 2. dzielnicy Paryża. Były tam Ophélie Meunier, Estelle Denis, Karine Le Marchand, Cristina Cordola, Cyril Lignac i Janvi Janssens.

W programie przemówienie Nicolasa de Tavernosta z ręką na temblaku i nie tylko. Ulotny tatuaż, który reprezentuje gwiazdę dnia.Scenografia na jego obraz, straż honorowa dla swoich pracowników„Można zobaczyć nawet sylwetkę Nicolasa de Tavernosta naturalnej wielkości… zanim została skradziona przez znanego nadawcę! historie Posiadaczka konta Estelle Denis, Karen Le Marchand, opuściła wydarzenie i zabrała ze sobą fałszywe zdjęcie Nicolasa de Tavernosta. A „porwać„Dobra zabawa.

READ  Francja gra przeciwko Polsce

Po M6 na Nicola de Tavernost czekają inne projekty

Na zdjęciach wszyscy wyglądają na uśmiechniętych, dowód na udany wieczór! Trzeba przyznać, że 73-latek ze wszystkimi utrzymuje bardzo dobry kontakt. Kiedy ogłosiła swoje odejście, Karen Le Marchand płakała.Moje drzwiNatomiast Stefan Plaza wyraził ubolewanie z powodu jego odejścia.Szef i przyjaciel” w sieciach społecznościowych. Ze swojej strony, który dziś ustępuje swoje miejsce Davidowi Larramendi, który był wówczas dyrektorem generalnym M6 Publicité, wskazał naszym kolegom w Figara Nie odchodź teraz na emeryturę:Nie mam zamiaru od razu iść na ryby. Będę dalej pracować!„On podąża.