Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śledczy przesłuchali piosenkarza w szpitalu

Śledczy przesłuchali piosenkarza w szpitalu

Piosenkarz Kendji Girac, który został zastrzelony w poniedziałek, został przesłuchany w środę 24 kwietnia 2024 r. w pobliżu Bordeaux przez śledczych, którzy powtórzyli mu „Bez większych modyfikacji” Jego wersja strzału „przypadkowy”Dowiedziałem sięAgencja prasowa Francji Ze źródeł bliskich sprawie.

Przeczytaj także: Kendji Girak został postrzelony: Wciąż pojawiają się pytania

Zatrzymuje swój egzemplarz

Jedno z tych źródeł podało, że bezpłatne przesłuchanie, które zorganizowano w szpitalu Hautes-Lévec w Psac (Gironde) dwa dni po wydarzeniach, trwało kilka godzin w środowe popołudnie.

27-letnia piosenkarka, która w poniedziałek wypowiadała się krótko poza postępowaniem na ten temat „Przypadkowe strzelanie” zachowaj tę wersję „Bez większych modyfikacji”To źródło dodało.

Prokurator Mont-de-Marsan Olivier Janson, który przemawiał w poniedziałek, oznajmił, że nie będzie nawiązywał żadnego kontaktu „Uzupełniający” W środę o postępie śledztwa.

Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek po południu o trzeciej po południu w siedzibie Sądu Sądowego w Mont-de-Marsan w Landis.

“Bardzo alkoholowy”

Przed przesłuchaniem piosenkarza śledczy opowiadali się za ścieżką A „Indywidualne działanie bez interwencji strony trzeciej”Według źródeł zaznajomionych ze sprawą. tłumacz Kolor gitano I andaluzyjski On był “Bardzo alkoholowy” Dodali czas wydarzeń.

Kenji Girac został przeniesiony w poniedziałek wczesnym rankiem do centrum szpitalnego Hautes-Lévec w Pessac, na południowy zachód od Bordeaux. „Jest w poważnym stanie, chociaż jest przytomny”. Po tym, jak znaleziono go rannego w ruchliwej dzielnicy turystycznej Biscarros (Landes).

A. przedstawił „Rana postrzałowa klatki piersiowej” I „Wystaje z tyłu”.Zdaniem prokuratury. „Według wstępnych wyników.”piłka ma „Z wnętrza konwoju padły strzały”.Gdzie przebywał, jak podało źródło zbliżone do sprawy, w środę, potwierdzając informacje podane przez gazetę paryski.

Zwycięzca edycji programu 2014 dźwięk Z zeznań zebranych przez śledczych wynika, że ​​według innego źródła bliskiego sprawie był w przyczepie kempingowej ze swoją partnerką i ich córeczką.

READ  Bardzo lubię „dziesięć procent”.

Znaleziono broń

Przed przesłuchaniem piosenkarza z Périgueux (Dordogne) przesłuchano świadków, w tym jego wspólnika. Znaleziono broń „”””””””””””””””””””””””””z „Poddaje się analizie”– zauważył w poniedziałkowy wieczór prokurator Mont-de-Marsan. Ten ostatni wszczął śledztwo w sprawie „usiłowania morderstwa z premedytacją” po złożeniu pierwszych zeznań ” Zdezorientowany „.

W poniedziałek pracowałem w Pessac, piosenkarzu ” Dobry „ i on „z lasu” ogłoszono we wtorek doAgencja prasowa Francji Jej dyrektorem jest Hakim Nasouh. Reporter dziennika „Daily Mail” podał, że w środę do szpitala trafiło około stu członków grupy „Travellers”, w tym kilku bliskich piosenkarzowi.Agencja prasowa Francji.