Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix ogłasza uruchomienie przydatnej nowej funkcji

Netflix ogłasza uruchomienie przydatnej nowej funkcji

„Mój Netflix” jest publikowany na iOS, wkrótce ma zostać uruchomiony Android, który pozwoli lepiej poruszać się po katalogu platformy.

Skonsoliduj wszystko na jednej stronie, aby uniknąć marnowania czasu na szukanie treści. Od wczoraj w aplikacji Netflix na iOS na całym świecie pojawia się nowa karta o nazwie „Mój Netflix”. Wersja na Androida skorzysta z niej na początku sierpnia.

Pomysł jest prosty: jest to w pełni dostosowana sekcja, oparta na Twoich preferencjach i doświadczeniach związanych z oglądaniem, dająca dostęp do kilku sekcji zgrupowanych razem w tym samym miejscu. Znajdziesz tam swoje pliki do pobrania, seriale / filmy na liście, te, które Ci się podobały (z kciukiem do góry), seriale, które aktualnie oglądasz lub ostatnio oglądałeś, a nawet zwiastuny i ostatnio oglądane przypomnienia o serialach, które aktywowałeś.

Ta karta jest przeznaczona głównie do nawigacji i jest dostępna tylko na smartfonach. „ Im częściej wchodzisz w interakcje z Netflixem i im częściej wskazujesz, co lubisz (…), tym bardziej wzbogacasz zawartość zakładki Mój Netflix Platforma SVOD ma zatem na celu zebranie wszystkiego w celu ułatwienia kolejnego oglądania w pociągu, samolocie lub poza domem.Platforma SVOD jest dostępna dla abonentów Freebox Delta w podstawowym formacie i jest również dostępna jako opcja dla innych abonentów.

Ten artykuł został zaczerpnięty ze strony internetowej Univers FreeBox

READ  To już nie prototyp, to prawdziwa przenośna konsola