Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

– Nawet samochodu?  : Matka Emilien (12 średnich zamachów) nie jest zbyt rozpieszczona i Jean-Luc Reichmann nie może w to uwierzyć!

– Nawet samochodu? : Matka Emilien (12 średnich zamachów) nie jest zbyt rozpieszczona i Jean-Luc Reichmann nie może w to uwierzyć!

Napisane przez Hebę Simali | redaktor

Związana z działem telewizji Heba Simali poświęca się małemu ekranowi. The Voice, Koh-Lanta, Top Chef, Secret Story, Star Academy, a nawet Les Marseillais nie mają przed nią tajemnic.

Emilian już od siedmiu miesięcy cieszy się świetnością „12 Coups de midi”. 21-letni mistrz zabrał do domu mnóstwo nagród, a także fantastyczne prezenty. Tak Jean-Luc Reichman wyobrażał sobie, że zepsuł bliskie mu osoby, zwłaszcza swoją matkę… zanim w końcu został zaskoczony!

– Nawet samochodu? : Matka Emilien (12 średnich zamachów) nie jest zbyt rozpieszczona i Jean-Luc Reichmann nie może w to uwierzyć!

Reszta po ogłoszeniu

Widać, że Emilien nie przestał zadziwiać Jeana-Luca Richmana i widzów 12 strzałów w południe. Od 25 września 2023 roku odniósł taką serię zwycięstw, że znalazł się w rankingu największych mistrzów południa w historii TF1! Dziś ma na swoim koncie 220 zwycięstw 964 794 € wygranych i prezentów. Ale uważaj, 21-letni student historii nie wydaje wszystkiego! Jego kochana mama dostała prezent… i to wszystko na razie.

W swojej błyskotliwej karierze Emilian zdobył aż osiem Mystery Stars. W ten sposób otrzymał wiele prezentów. Najwyraźniej nie zachowuje wszystkiego dla siebie! Emilian postanowił więc podarować jeden z tych prezentów swojej matce. Czwartek, 2 maja 2024 r. na płaskowyżu 12 strzałów w południeBohatera wspiera obecna na filmie matka Fabienne. Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że uwagę przykuła jej fryzura, czyli piękna suszarka. „Mam nadzieję, że włosy zostaną całkowicie wyprostowane. Miała prostą linię gwiazdPowiedział podekscytowany, a uśmiech igrał na jego ustach.

Emilian (12 średniego przesilenia): Prezenty dla matki za darmo

Wtedy zastanowił się Jean-Luc Reichman. Czy to jedyny prezent, jaki Fabienne otrzymała, odkąd Emilian wziął udział w popularnej grze wiedzy ogólnej na Channel One? Wygląda dobrze! „Nawet samochodu?„, kontynuuje gospodarz. A Emilian odpowiada: „Jeszcze nie, zobaczymy później.„Fabian chętnie weźmie ten samochód” – powiedziała sama na antenie.Mam więcej pożytku niż on– powiedziała rozbawiona prostowaniem włosów.

READ  Wraz ze śmiercią Matthew Perry'ego Przyjaciele tracą Chandlera Binga

Mimo młodego wieku Emilian zdaje sobie sprawę, że ma w rękach ogromny jackpot. „„Nie mam celu co do puli nagród”.rodziny naszych kolegów z Tutaj Ostatni marzec. „Biorąc pod uwagę to, co mam do tej pory, już mam problem z zaplanowaniem, co z tym zrobię. To coś, co rozwija się bardzo szybko i nie miałem czasu o tym myśleć.„Spora suma pieniędzy, którą zamierza wydać ostrożnie, samochód jego matki może jeszcze poczekać…