Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NASA organizuje swoje pierwsze publiczne spotkanie na ten temat

NASA organizuje swoje pierwsze publiczne spotkanie na ten temat

To nie jest scenariusz filmu science fiction, ale jest tematem oficjalnego spotkania NASA. W środę Agencja Kosmiczna Stanów Zjednoczonych organizuje swoje pierwsze publiczne spotkanie na temat UFO, UFO. W żargonie naukowym nazywa się je „niewyjaśnionymi anomaliami” lub PAN.

Celem tego spotkania jest przybliżenie opinii publicznej tego tematu, który często uważany jest za domenę zwolenników teorii spiskowych. Wśród osób zgłaszających poglądy PAN panuje piętno”.David Spergel, szef zespołu NASA badającego te zjawiska, ubolewa, cytując BBC. Jednym z naszych celów jest eliminacja stygmatyzacji”.On mówi, Ponieważ potrzebne są wysokiej jakości dane, aby odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące NAP”..

Co dalej z tą reklamą?

800 zjawisk zaobserwowanych w ciągu 27 lat

Według dziennikarki naukowej Nadii Drake, zauważyła to amerykańska agencja kosmiczna Około 800 wydarzyło się w ciągu około 27 lat ». Ale wśród nich tylko 2,5 proc. Pokaż sygnatury, które można określić jako nieprawidłowe. Anomalia w tym przypadku może być zdefiniowana jako wszystko, co nie jest łatwe do zrozumienia „siłownik lub czujnik”, „coś dziwnego”, podsumowuje dziennikarz.

Co dalej z tą reklamą?

Dla NASA poszukiwanie życia pozaziemskiego to poważny temat. Na swojej stronie agencja podaje, że jednym z jej priorytetów jest Poszukiwanie życia w innym miejscu we wszechświecie ». „NASA bada Układ Słoneczny i poza nim, aby pomóc nam odpowiedzieć na fundamentalne pytania, w tym czy jesteśmy sami we wszechświecie”.możemy przeczytać w komunikacie prasowym.

„Teraz wiemy, że istnieje wiele planet, więc istnieje wiele potencjalnych środowisk dla życia”.mówi David Spergel. Nie znaleźliśmy jeszcze życia pozaziemskiego, ale szukamy.potwierdzić światu.