Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NASA opóźnia spacer kosmiczny z powodu nieujawnionego „drobnego problemu medycznego” dla astronauty

NASA opóźnia spacer kosmiczny do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w tym tygodniu z powodu nieujawnionego problemu medycznego z udziałem astronauty.

Urzędnicy ogłosili odroczenie w poniedziałek niecałe 24 godziny temu

Członek załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Mark Vande Hee z NASA nie będzie mógł odbyć spaceru kosmicznego z powodu problemów medycznych. Źródło obrazu: NASA

Miał unosić się na zewnątrz.

W oświadczeniu urzędnicy powiedzieli, że Vandey miał „drobny problem zdrowotny”. Zauważyli, że nie był to nagły wypadek, ale nie podali dalszych szczegółów.

Vandy He, lat 54, emerytowany pułkownik armii, przebywa na stacji kosmicznej od kwietnia i oczekuje się, że pozostanie tam do następnej wiosny podczas całorocznej misji. To jego drugi pobyt na stacji.

On i japońska astronauta Akihiko Hoshied mają wyjechać we wtorek, aby zainstalować wsparcie dla nowych skrzydeł słonecznych. NASA powiedziała, że ​​praca może poczekać.

Według NASA, spacer kosmiczny zostanie przełożony po planowanym na ten weekend uzupełnieniu zapasów przez SpaceX i serii spacerów kosmicznych we wrześniu po rosyjskiej stronie orbitującego laboratorium.

.

45sekund to nowy sposób, możesz podzielić się naszym artykułem w sieciach społecznościowych, aby dać nam impuls. 🙂

READ  Stany Zjednoczone uważnie śledzą fragment chińskiego pocisku, który ma wylądować na ziemi w ten weekend