Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Naprawdę surowa kara dla Emiliano Martineza?

Naprawdę surowa kara dla Emiliano Martineza?

A angielska prasa potwierdziła po mundialu, że Unai Emery był zdeterminowany, aby wysłać Emiliano Martineza z Aston Villi podczas zimowego okienka transferowego.

Emiliano Martinez zasłynął w Katarze. Za sprawą dobrych występów w parterze, zwłaszcza w rzutach karnych z Holandią w ćwierćfinale i z Francją w finale, ale także w wyniku prowokacji po koronacji drużyny Albiceleste. Według angielskiej prasy, Unai Emery, jego trener w Aston Villi, miał złe szanse.

„Kiedy czujesz się tak emocjonalnie, czasami trudno jest się kontrolować. Mam zamiar porozmawiać z nim w przyszłym tygodniu o niektórych jego uroczystościach” Powierzył też hiszpańskiemu technikowi, dodając: Będzie z nami i to będzie nasza odpowiedzialność. Możemy o tym porozmawiać. » Jednak według kilku mediów były trener Paris Saint-Germain, który przeniósł go na zastępstwo, kiedy dowodził nim w Arsenalu, miał nadzieję, że odejdzie podczas zimowego okienka transferowego.

Amy jest bardzo ważna, a on jest numerem jeden

Jeśli jednak w niedzielę podczas wyjazdu do Tottenhamu posadził na ławce mistrza świata, preferując Robina Olsena, to Unai Emery liczy na niego bardziej niż kiedykolwiek. „Amy jest bardzo ważna, a on jest numerem jeden, Już trafił hiszpańskiego technika. Robin zna swoją rolę i jest bardzo pozytywnym człowiekiem. Dawał radę w meczach takich jak dzisiejszy, gdzie potrzebujemy jego występu. »

A Unai Emery szczegółowo opisuje program regeneracji argentyńskiego bramkarza, który w środę może znaleźć miejsce jako starter. To był nasz plan. Przygotowaliśmy Amy na kilka dni odpoczynku po mundialu, Ma wyjaśnić. Emi będzie trenować jutro i we wtorek i będzie coraz bliżej gry z nami. »

READ  Carlos Alcaraz remisuje jednego seta z Jannikiem Sinnerem