Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze promocje high-tech w poniedziałki

Z nazwy French Days ma na celu promocję głównych francuskich witryn e-commerce. Dlatego większość ofert pochodzi z Cdiscount, Fnac-Darty, Boulanger, a nawet RueduCommerce, La Redoute i Showroomprivé.com. Jednak w obliczu rosnącej skali wydarzenia od jego powstania w 2018 roku, wielu graczy bez przodków we Francji zaprasza się na uroczystości, aby wykorzystać urok tego często nieśmiałego okresu komercyjnego.

Ze swojej strony Amazon nigdy nie przyłączył się do ruchu i generalnie pozostaje bardzo tajemniczy podczas francuskich dni. Ale całkowite zapomnienie o gigantach handlu elektronicznego na świecie byłoby fatalnym błędem.

W rzeczywistości, jeśli Amazon nie ubiegał się o członkostwo w dniach francuskich, rynek amerykański nie waha się przed wprowadzeniem świetnych promocji na główne produkty, które można znaleźć na jego stronie. Wśród bardzo imponującego katalogu produktów szczególnie uwzględniamy klucze USB, dyski twarde i dyski SSD marek Samsung, Crucial i Sandisk, które często korzystają z dużych rabatów. Francuski czy nie, Amazon pozostaje uważnie obserwowaną platformą i każdego dnia będziemy dzielić się z Tobą najlepszymi ofertami high-tech.

READ  49-calowy wyświetlacz Samsung Odyssey G9 wykorzystuje małe diody LED