Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nabór wniosków: Rezydencja w Polsce

Rezydencja nauczyciela. W ramach wsparcia komiksu francuskiego i polskiego, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Międzynarodowe Miasto Komiksu i Filmu (Angulம்m – Francja) oferują projekt międzymieszkaniowy między Angulம்m a Krakowem.

Krakowskie Biuro Festiwalowe i Międzynarodowe Miasto Komiksu i Obrazu (Angoulême – Francja) współpracują, aby wspierać życie francuskich i polskich singli, zwiększać ich widoczność i stwarzać możliwości poznania innych artystów i nowej publiczności.

Obie firmy uruchamiają nowy program wzajemnych rezydencji, mający na celu wsparcie dwóch innowacyjnych projektów komiksowych. Polski pisarz będzie przebywał w Angoulême od 1 do 31 sierpnia 2022 r., a francuski pisarz lub pisarz mieszkający we Francji będzie przebywał w Krakowie od 1 do 20 lipca 2022 r.

Niniejsze zaproszenie do składania wniosków dotyczy wyboru francuskiego pisarza (lub mieszkającego we Francji od ponad 5 lat). Tak więc stypendysta odbędzie się od 1 do 30 lipca 2022 roku w domu w Krakowie.

Warunki odbioru

Nabór wniosków: Rezydencja w Polsce Zapewnienie mieszkańcom miejsca do pracy i mieszkania

- தங்க 1500 ulgi z podatkiem za cały pobyt.

- Podlega stałej opłacie w wysokości 500 € z podatkiem za podróż powrotną z domu nauczyciela w Krakowie.

- Wybrany nauczyciel spotka się z polskim zwycięzcą w Krakowie; Swoją twórczość zaprezentuje na spotkaniach zgodnie z planem ustalonym z komisją festiwalową.

Warunki wstępne

Aby ubiegać się o rezydenturę, kandydat musi spełniać następujące warunki:

- Być francuskim pisarzem lub mieszkać we Francji od ponad 5 lat. Aby ubiegać się o nabór projektów, konieczne jest osiedlenie się we Francji.

- Zapewnij projekt tworzenia kreskówek. Kandydat może być jedynym autorem projektu (i może tworzyć zarówno wizualizację, jak i rysunek) lub może tworzyć mapę tylko z widoku innego autora.

- Musi opublikować co najmniej jeden komiks na koncie wydawcy

Plik powinien być w jednym pliku PDF:

- Formularz identyfikacyjny do pobrania jest prawidłowo wypełniony

- Wideo z programu nauczania odnosi się do konkretnych wcześniejszych publikacji, które zawierają reprezentatywne elementy grafiki kandydata,

- List motywacyjny,

- Dokładny opis projektu, maksymalnie 8000 znaków, uzupełniony jest podsumowaniem liczącym około dziesięciu wierszy. Plik zawiera również dokumenty graficzne związane z projektem (ołówki, gotowe plansze projektowe itp.)

READ  Polska zwróciła się do UE o zniesienie kary za reformę sądownictwa – mówi minister

Zgłoszenia będą przesyłane cyfrowo na adres [email protected]

Kalendarz rozmów dla wniosków

Ostateczny termin składania wniosków: 9 maja 2022 r. o północy

Zwycięzca zostanie ogłoszony 23 maja 2022 r.

TS

Ten artykuł jest własnością jego autora i nie może być powielany bez jego zgody.