NA ŻYWO – Wimbledon: Alcaraz bierze niewielką opcję, by dołączyć do Djokovica w finale

Pierwszy zestaw Karaz

Carlos Alcaraz ma dobrą pierwszą piłkę (80% zdobytych punktów) i będąc w siatce, wykorzystuje okazję do przełamania Miedwiediewa jedyną posiadaną piłką i wygrywa pierwszego seta (6:3) po 35 minutach.

Miejsce w drugim półfinale

Piękne starcie między numerem jeden na świecie Carlosem Alcarazem a numerem trzecim na świecie Danielem Miedwiediewem. W konfrontacjach obaj tenisiści wygrali po jednym meczu, ale Rosjanin wyeliminował już młodego Hiszpana na Wimbledonie w drugiej rundzie w 2021 roku.

Uparty Novak Djokovic zakwalifikował się do swojego dziewiątego finału Wimbledonu

Serb, obrońca czterokrotnego mistrza, wygrał w trzech setach z Yannickiem Sinerem po 2 godzinach i 46 minutach walki (6-3, 6-4, 7-6). Film może dążyć do ósmego londyńskiego tytułu i piątego z rzędu. Zmierzy się z Daniilem Miedwiediewem lub Carlosem Alcarazem o swój 24. tytuł Wielkiego Szlema, jego trzeci w tym roku.

Nowy rekord światowego numeru 2, z jego 35. głównym finiszem.

Djokovic potwierdził również zasadność drugiego seta

Tym razem zajęło to dokładnie 59 minut. Serb prowadzi teraz 6:3, 6:4.

Pierwszy set Djokovica

Novak Djokovic wygrywa pierwszego seta od 41 minut: 6:3.

Djoković już odpoczywał

Novak Djokovic znakomicie rozpoczyna mecz półfinałowy z Jannikiem Sinerem. Serbka prowadzi w pierwszym secie 3:0 po przerwie 2:0.

Witajcie wszyscy

Witamy w tej transmisji na żywo, aby śledzić kontynuację trzeciego turnieju Wielkiego Szlema sezonu, Wimbledonu. W najbliższy piątek w Londynie odbędą się półfinały mężczyzn.

Janik Sinner i Novak Djokovic, czterokrotny obrońca tytułu i wielki faworyt, otworzą piłkę o 14:30. Tymczasem Carlos Alcaraz, numer 1 na świecie, zmierzy się z Daniilem Miedwiediewem.

READ  Australian Open – Yannick Sener i Stefanos Tsitsipas zajmują ósme miejsce po bardzo różnych zwycięstwach