NA ŻYWO — Monako-Montpellier: demonstracja MHSC, ASM pod wodą

Montpellier zdecydowanie zadbała o swoje utrzymanie, od kilku tygodni pokazuje zupełnie inne oblicze i będzie mogła zakończyć sezon w pełnym relaksie.

Monako nie reaguje

Jacobs próbuje zaalarmować małego Bena desperackim tylnym kołem, ale flaga w końcu idzie w górę. Lecomte mógł uniknąć niebezpieczeństwa.

nowe zmiany

Wahi i Nordin zostali zastąpieni przez Germaina i Goguena w ostatnich minutach, podczas gdy Henrique ustąpił miejsca Matazzo w drużynie Monako.

BUUUUUUUT od Mavidi!

4:0 dla Montpellier! W całkowicie biernej obronie Monegasa Nordin przesuwa Mavididiego w lewo, który z pierwszej intencji uderza z woleja w zwycięskie dośrodkowanie. Koszmar dla swobodnego ruchu lotniczego trwa.

Mały Ben na podłodze

Uczestnik nie może odzyskać piłki po lewej stronie pokładu. Lecomte chwyta go i opóźnia.

Monako tonie

Monaco wciąż nie reaguje, podczas gdy nowy klaps pojawia się na horyzoncie, tydzień po otrzymaniu go w Lens (0-3). MHSC prawie nie jest już zagrożone.

Słabość Noureddine!

i 3 dla MHSC! Po prawej stronie powierzchni Nordin łapie Henrique’a i wykorzystuje swoją szansę wewnętrzną stopą. Znajduje odpowiednią małą siatkę.

Khazri wychodzi kontuzjowany

Tunezyjskiego napastnika zastępuje Fayyad. Opuścił także Mawasę i Leroya na rzecz Mavididiego i Chautharda.

Bardzo zła operacja dla Monako

ASM może opuścić podium na dobre tego popołudnia, podczas gdy LOSC traci tylko dwa punkty, zajmując czwarte miejsce.

BUUUUUUUT pocieszenia!

Montpellier robi sobie przerwę! Przy kontuarze prowizoryczna, cienka blaszka w piaście przed podaniem Maouassie po lewej stronie pokładu. Jego niski strzał w małą lewą siatkę nie pozostawia Noble’owi żadnych szans.

Parada Lecomte’a!

Po otrzymaniu rzutu wolnego od Henrique z prawej strony, Matsuima wykorzystuje swoją szansę z bliskiej odległości. Znajduje się na doskonałej interwencji Lecomte.

Nobile uspokoił się w powietrzu

Nowy róg dla Montpellier, Khazri uderzył go z lewej strony. Bramkarz Monegasque łapie piłkę w powietrzu i szybko podnosi piłkę.

Narożnik dla ASM

Henrique znajduje tylko defensywną główkę po rzucie rożnym z prawej strony. MHSC temu zaprzecza.

Khazri kadruje swój strzał

Po lewej Khazri wykonuje serię dryblingów i wykorzystuje swoją szansę z ostrego kąta. Nobile zmiażdżył jego strzał i złapał go.

Mały Ben tęskni za sobą

Przed dachem próbuje znaleźć Diatę, która nie odeszła. Montpellier odzyskuje bramkę.

Kouyate ukarany

Obrońca Montpellier ostrzegł przed niebezpiecznym wślizgiem przeciwko Benowi Yedderowi.

Diata jest bardzo krótka

Poszukiwany przez Aguilara z tyłu, Diatta z przodu z prawej. Następnie MHSC przywraca piłkę.

— odpowiedział Aguilar

Ataki ASM z prawej strony. Aguilar zostaje obroniony w środku, zanim Diata posłała piłkę prosto obok bramki.

Nowa Parada Nobla

Niesiony przez Nordena po prawej stronie dachu Wahi próbuje blefować Noble’a na ziemię, ale interweniuje niemiecki bramkarz. Następny zakręt Maouassa całkowicie ominął.

READ  Juventus gwarantuje udział w Klubowych Mistrzostwach Świata w 2025 roku

Nowa zmiana w Monako

W trudnej sytuacji od samego początku Maripan ustąpił miejsca Matsuimie. Klemensowi pozostaje tylko jedna możliwość.

w tym samym rytmie

Podobnie jak pierwsza tercja, mecz zawsze toczy się w bardzo szybkim tempie, pomiędzy dwoma atakującymi drużynami.

Noble pozbawia Nordana dubletu!

Znalazł się słaby na prawo od talii i mocno uderza Nordina z bliskiej odległości. Noble cudownie ratuje rękę!

Lecomte interweniuje przed Benem Yedderem!

Napastnik Monaco wychodzi naprzeciw Lecomte z prawej strony pola karnego. Pojedynek wygrał bramkarz MHSC, autor wspaniałej obrony.

Khazri był zadowolony

Po solowym rzucie rożnym Khazri próbował dośrodkować z szalikiem po lewej stronie. Nic nie rób.

Ataki w Monako zostały zastąpione

Diop, Voland i Golovin ustępują miejsca Diacie, Benowi Saghirowi i Jacobsowi.

Wróciła do Monako!

Clement wykonuje potrójny przełącznik, aby ponownie uruchomić grę.

Połowa czasu!

AS Monaco prowadzi logicznie w drugiej połowie! Gol Nordina zdobyty tuż po półgodzinie gry, Monegasques nie odpowiedzieli, a nawet mogli stracić bramkę tuż przed przerwą. Spodziewana jest reakcja, podczas gdy czwarta pozycja jest teraz zagrożona.

Karton Maripen

Obrońca Monako został ostrzeżony za spóźniony atak w Nordans.

Wahi brakuje ramki!

Co za przerwa dla Montpellier! Nordin wciąż zyskiwał przewagę w środku, zanim znalazł Wahi głęboko. Uderzył go przed Nobile’em, mijając kilka centymetrów od prawego słupka. Wskazana jest jedna minuta doliczonego czasu gry.

Rzut wolny dla ASM

Po lewej Henrique szuka Disasiego na drugim słupku. Piłka zostaje przedłużona do dotknięcia przez obronę Heraulta.

– odpowiedziała Maawsa

Jego próba przed dachem została odbita przez Disasiego na rzut rożny. Monaco odzyskuje bramkę po nieudanej główce Juliana.

Lecomte Sirene

Po rzucie rożnym Henrique z prawej strony bramkarz Montpellier bez paniki złapał piłkę przy najbliższym słupku.

Camara rozgrzewa wahi

Sędzia szybko odzyskuje spokój. Kolejny rzut wolny Sela rozszerzył na rzut rożny.

Volland nierozwiązany

Przedstawiony pod przysięgą Woland próbuje znaleźć Golovina z krzyżem na ziemi. Zostaje powalony, ale jego drużyna może utrzymać piłkę.

Ben Yedder ostrzegł

Sfrustrowany kapitan Monako popełnia duży błąd na Ferry i zbiera pierwszą kartę meczu.

Khazri próbuje nasmarować

W pomocy Khazri widzi, jak Noble podnosi się i wykorzystuje swoją szansę. Piłka spada na prawo od bramki.

Nordan próbuje ponownie

Po prawej stronie talii atakujący wykorzystuje swoją szansę pod ostrym kątem. Nobile sparował jego strzał i zablokował.

Montpellier na wszystkich piłkach

MHSC wygrał większość pojedynków i przez kilka minut wykorzystywał szaloną drużynę Monegasque.

Voland jest bardzo niski

Podanie Henrique z lewej strony w stronę Vollanda, zbyt krótkie, by wybić piłkę głową. MHSC działa szybko.

READ  Puchar Świata - Argentyna pokonała Polskę (2:0) i zajęła pierwsze miejsce w grupie C, a Polacy rywalizowali z Francją na ósmym miejscu

podkreśla Montpellier

Goście wciąż grożą nową perspektywą. ASM jest z powrotem na ścianie i teraz widzi, że jego czwarte miejsce jest zagrożone przez LOSC.

BUUUUUUUUUUUT od NORDIN!

Montpellier otworzył wynik! Po dużym odbiciu Nordin wpada w obronę Monako, po czym oddał strzał obrotowy, który trafia w małą lewą siatkę. Co za festiwal!

Uwaga dotycząca statystyk

6 strzałów na 4 (po 2 na bramkę z każdej strony) dla MHSC. Posiadanie piłki jest w dużej mierze na korzyść Monako, na poziomie 66%.

Norden pędzi

Nie trafia w jego dośrodkowanie z prawej strony i kończy tuż nad poprzeczką.

ASM kontynuuje atak

Golovin odbija piłkę na lewą stronę, podczas gdy ta pierwsza tercja jest zawsze otwarta i przyjemnie się ją obserwuje.

Nordin tęskni za powrotem do zdrowia

Przy drugiej piłce z dośrodkowania Mouasy z lewej strony Nordin wykorzystuje swoją szansę na wejście w pole karne. Piłka ucieka z ramy, pozostając na ziemi.

Rzut wolny dla Monako

Przed dachem Ben Yedder rzuca się, szukając prawego rogu. Piłka leci prosto obok bramki.

Goście nie poprawiają nowych kątów, które otrzymali, ale nadal są tak samo niebezpieczni.

Diop wyprzedza Kouyate

Znakomity powrót obrońcy MHSC, który strzelił gorącą piłkę z autu, podczas gdy Ben Yedder był sam w polu karnym.

brak limitu czasu

Ten początek meczu jest bardzo rytmiczny pomiędzy dwoma zespołami graczy. Piłka przemieszcza się z jednej powierzchni na drugą.

Koyate grozi swoją koleją

W rzucie rożnym uderzonym przez Khazriego z lewej strony, piłka wróciła do Kouyate na dalszym słupku, który odepchnął główkę Nobile’a do tyłu.

Noble wygrywa pojedynek z Nordenem

Wystrzeliwując głębokiego mięczaka, Norden staje twarzą w twarz z Noble, który wykonuje decydującą obronę w pojedynku!

Fofana wykorzystuje swoją szansę

Niski strzał Fofany obok słupka leci daleko na lewo od bramki. ASM nalega na rozpoczęcie gry.

Leroy odzyskuje piłkę

Pomocnik Montpellier popełnił faul w ataku na Golovinie po tym, jak Khazri uderzył z rzutu rożnego z prawej strony.

Norden zbliża się z prawej strony

Jego dośrodkowanie na koniec wyścigu zostało ledwie odrzucone przez obronę Monako. MHSC szybko zdobywa róg.

Decyduje Lecomte!

Po lewej stronie dachu Ben Yedder znajduje za sobą Vollanda, który na palcach idzie w stronę Diopa. Potężny strzał młodego napastnika obronił bramkarz Montpellier.

Ben Yedder znajduje się na Lecomte

Po dośrodkowaniu z prawej strony Ben Yedder oddał płaski strzał z woleja, który Lecomte zepchnął na ziemię. Flaga podnosi się na końcu dla pozycji spalonej.

wydaje się wątły

Młody napastnik był bardzo bliski wygrania pojedynku z Maripanem, gdy trafił głęboko w cel.

READ  Exodus Francji z rąk Polski

MHSC daje sobie trochę powietrza

Odzyskując rzut wolny z rzutu rożnego przeciwnika, goście łapią oddech.

Monako łapie piłkę

Pierwszy rzut rożny wykonany przez Aguilara z prawej strony, po długim posiadaniu piłki.

Mavididi również wykorzystuje swoją szansę

Próba Montpellier została stłumiona przez Nobile i łatwo odzyskana.

Golovin jest już niebezpieczny

Strzał reprezentanta Rosji z lewej strony został złapany w dwóch biegach przez Lecomte’a, byłego bramkarza ASM.

Jedźmy między Monako a Montpellier!

Początek meczu dał M.Bollengier, dobra gra wszystkim!

Rozpoczęcie zbliża się wielkimi krokami

Obie drużyny weszły na trawnik Louis II Stadium, wciąż w deszczu.

Montpellier dobrze radzi sobie w ASM

Zwycięzca pierwszego meczu (2-0), Monako przegrał tylko 2 z 28 przyjęć MHSC w Ligue 1 (17 zwycięstw, 9 remisów), w styczniu 1994 (1-2) iw grudniu 2018 (1-2). Spośród 27 drużyn Monako, z którymi Monako mierzyło się co najmniej 30 razy w lidze, Montpellier jest drużyną, z którą ma najlepszy procent wygranych (56,1%, czyli 32 zwycięstwa w 57 meczach).

Spokojny koniec sezonu MHSC

Z 40 punktami Montpellier (13) ma 8 punktów przewagi nad strefą spadkową i utrzyma się dzięki powrotowi Dira Zakariana na ławkę rezerwowych. Od jego przybycia na początku lutego klub zgromadził 20 punktów w Ligue 1 (6 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki), w sumie przewyższając tylko PSG i OM (21). W tym okresie Heraultier ma też najlepszą obronę w elicie z Auxerre (7 straconych bramek).

Najpierw diop

Aidan Diop, brat Sofiane, zaliczył w niedzielę swój pierwszy przejazd w ASM. W tym sezonie rozegrał już 5 meczów, w tym 4 w Ligue 1, strzelając zwłaszcza gola przeciwko Strasburgowi na początku kwietnia (4-3).

Montpellier bez kapitana

Zwolniony w zeszłym tygodniu przeciwko Rennes (1-0), Savagnier został zawieszony na to spotkanie. Monaco ze swojej strony pozbawione jest Sarra, kontuzjowanego Embolo i Akuliusa.

Skład Monako, Volland związany z Benem Yedderem

Nübel – Aguilar, Disasi, Maripan, Henrique – Diop, Fofana, Camara, Golovin – Volland, Ben Yedder

Jedenaście z MHSC

Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyate, Sylla – Ferri, Leroy, Maouassa – Nordin, Wahi, Khazri

Monako pod presją

Po spoliczkowaniu w Lens w zeszłym tygodniu (0-3), Monaco (4. miejsce) znalazło się 5 punktów za Sang-Aure (3. miejsce) i 6 punktów od Marsylii (2. miejsce). Sobotnie zwycięstwo LOSC nad Ajaccio (3-0) jest również zagrożeniem, a Mastiffs (5. miejsce) ma zaledwie dwie długości do tyłu.

Dzień dobry wszystkim

Witamy w naszym komentarzu na żywo poświęconym spotkaniu Monaco – Montpellier w 33. dniu Ligue 1. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na Stade Louis II.