Na żywo – Juventus-Napoli: Wciąż nie ma różnicy w meczu z Serie A

Sędzia odrzuca bramkę z powodu faulu na Lobotce

Radość Juventusu nie trwała długo. Sędzia konsultuje się z VAR-em i wskazuje faul na Lobotce na początku meczu. Bez pierwszego gola, wciąż 0:0! I bardzo niebezpieczny rzut wolny dla Napoli.

Di Maria otwiera Juventus!

Magia pochodzi ze stóp Di Marii! Uciekając z głębin, Argentyńczyk idzie samotnie rzucić wyzwanie Merrittowi. Wchodzi na teren i przychodzi ustawić neapolitańskiego woźnego. Stadion Juventusu się gotuje.

Akrobatyczna regeneracja Ruganiego wycieka z kadru

Podczas gdy Napoli ma tymczasowo 10 lat, podczas gdy Kim Min-jae przechodzi leczenie, Juventus wykorzystuje rzut rożny. Piłka dociera do Ruganiego, który próbuje akrobatycznych nożyc, ale leci.

Neapol zyskuje na popularności

Sytuacja Juventusu staje się coraz bardziej skomplikowana. Z drugiej strony nacisk Napoli działa i podopieczni Spallettiego zajmują pozycje w obozie przeciwnika.

Budzik dzwoni dla Ausamin

W trudnej pierwszej połowie Osimhen jest łatwy do znalezienia w ostatnich minutach. Nigeryjczyk zostaje zaalarmowany przez Lobotkę i próbuje oddać strzał z pierwszej intencji. idzie powyżej.

Osimhen przyprawia Juventus o dreszcze

Co za podwójna szansa dla Osimhena. Najpierw Nigeryjczyk zabiera piłkę i udaje jej się ją kopnąć. Jego próba została skontrowana i nieudana w pobliżu pracy Szczęsnego.

Tymczasem napastnik Napoli sięga z rzutu rożnego, ale jego główka sięga rękawic bramkarza Juventusu.

Wykonuje również ruchy po stronie Napoli, zastępując Ndombélé

Wiele zmian także w Neapolu. Ndombele i Lozano schodzą z boiska i zastępują ich Elmas i Zieliński.

Nowa zmiana w Juventusie

Po ostatnich wpisach Di Marii i Chiesy, to Fagioli z kolei zastępuje Soulé. Młody napastnik Juventusu ma skurcze, a jego nogi zaczynają się trząść.

Lozano wygrywa bitwę

Chiesa wygrał pojedynek z Di Lorenzo i pobiegł lewym skrzydłem, ale nie liczył na życzliwą i hojną rewanż Lozano.

Di Lorenzo usuwa rzut od bramki od Chiesy

Di Maria już pakuje spotkanie. Argentyński skrzydłowy posyła piłkę w kierunku Kezy, ale Di Lorenzo doskonale się broni i dociera przed przeciwnikiem.

Gwiazda Di Marii i Chizy

Świeża krew robi różnicę. Allegri zmienia zegar gry i wprowadza Di Marię i Keizę. Meriti i Kosti ustępują miejsca.

Melek przyczepia się do Lobotki

Obrona neapolitańskiej piłki karłowatej trafia w sedno, za co Melik płaci. Świetny napastnik Juventusu uderza w centrum Neapolu i popełnia faul.

READ  Masowe przebudzenie ofensywne OM

Allegri mocno serwuje na rozgrzewkę

Juventus ma amunicję pod ręką. Kilku graczy zostało wysłanych na rozgrzewkę i może wziąć udział w kolejnych minutach: Paredes, Di Maria, Pogba i Keiza.

Duet Osimhen-Kvaratskhelia jest wciąż pod obserwacją

Napastnikom Napoli udało się połączyć. Osimhen serwuje Kvaratskhelii, która ma czas na dostosowanie swojego strzału. idzie powyżej.

Locatelli przejmuje mur w Ndombélé

Juventus igra z ogniem w obwodzie restartu i odmawia mu chłosty. Ndombélé znajduje się w dobrej pozycji do strzału, ale jego próba trafia w nogę Locatellego, który zeskakuje na ziemię, aby odbić piłkę.

Juventus wznowi pracę dobrze

Sully mówi swoim futbolowym stylem i idzie na dach. Młody napastnik Juventusu został schwytany przez kapitana Di Lorenzo.

znowu się zaczyna !

Rozpoczynamy drugą tercję meczu Juventus-Napoli. Nie ma żadnych zmian do zgłoszenia po obu stronach. Zauważmy, że nie brakuje rozwiązań obok ławki staruszków z Vlahoviciem, Pogbą, Chiesą czy Di Marią.

Jest połowa, wciąż 0:0!

Przez połowę czasu piszczy. 0-0 na koniec tego pierwszego globalnie zrównoważonego okresu. Największe szanse ma Juventus. Wszystko musi być zrobione.

Juventus dobrze się buduje, Napoli jest niezłomne w obronie

Juventus ucieszył nas dobrze zbudowanym dziełem z pięknym krzyżem od Locatelli w pierwszej intencji. Nareszcie nie ma zagrożenia dla Napoli, solidnego w obronie.

Locatelli i Rabiot będą musieli uważać

Dwie żółte kartki w pierwszej połowie, jedna dla Locatellego, druga dla Rabiota. Odroczenie realizacji wisi nad głowami środowisk Juventusu.

Rabiot widzi kolor żółty

Świetny wślizg Rabiota na Zambo Anguissa. Pomoc Napoli jest solidna, a słabo kontrolowany gest Francuza jest logicznie ukarany żółtą kartką.

Brawurowy rzut wolny dla Kvaratskhelii

Po rzucie wolnym, który prawie wpada w róg, skrzydłowy Gruzji próbuje oszukać czujność Szczęsnego, odwracając go. Danilo poszedł dobrze i odrzucił ofertę Napoli.

Rabiot jest apodyktyczny przed Osimhenem

Pomocnik Juventusu nie daje się wyprzedzić Osimhenowi. W walkę o piłkę włącza się Francuz. Gwizdek sędziego lekki faul.

Kvaratshelia wciąż jest na Ziemi

Mecz został przerwany, gdy skrzydłowy Napoli wciąż leżał na ziemi po ciężkim ciosie Gattiego. Nie ma kartki dla obrońcy Juventusu.

Kosticowi brakuje subtelności

Juventus miał świetną okazję do gry. Po dobrym odbiciu Kostic rzuca wyzwanie neapolitańskiej obronie i próbuje uwolnić Milika, samotnego w osi obrotu. Serbowi brakuje jednak precyzji w jej odnalezieniu.

READ  Śledź paradę wojskową na Polach Elizejskich i wywiad z Emmanuelem Macronem z okazji Święta Narodowego.

Rabiot nie znalazł kupca

Rabiot wkracza na teren z wielką siłą. W skomplikowanym rzucie rożnym francuski strajk i jego wysiłek eksplodowały obok bramki Merritta, nie znajdując innego gracza na przyjęciu.

Locatelli otrzymuje swoją pierwszą żółtą kartkę

Pomocnik Juventusu chaotycznie przyjmuje Ndombélé i zdobywa pierwszą przerwę w meczu. Można powiedzieć: wziął to za wszystkich, bo ta interwencja naprawdę nie jest groźna.

Zambo Angesa tańczy z Kostickiem

Bardzo duże zobowiązanie dla centrali Neapolu, która przyjeżdża, by przykleić Kosticowi ładny wózek. Sędzia wzywa go do komendy.

Pierwszy błysk Kvaratskhelii, sędzia odgwizduje faul

Kvaratskhelia znajduje się na powierzchni. Gruzin bierze piłkę głową i delikatnym ruchem zmusza Chesny’ego do pracy. Sędzia uznał, że Napoli popełniło mały pchnięcie. Juventus będzie w stanie przezwyciężyć niebezpieczeństwo.

Melek mówi swoim relaksem

Po świeżym dośrodkowaniu Kostica Milik wznosi się wyżej niż wszyscy inni w odległym rogu. Jego głowa nie jest wystarczająco mocna, by Merritt się martwił. Oliveira też go irytowała.

Zaczyna Kostic

Maszyna pozycjonująca Kostica zaczyna stwarzać zagrożenie w obronie Napoli. Duet Kim Min Jae i Juan Jesus będzie musiał podwoić czujność w przestrzeni powietrznej.

Idź do Ndombele

Po golu Cuadrado Ndombele również wykorzystał swoją szansę kilka sekund później. Uderzenie Francuza było mniej celne i przeleciał nad klatką Cheznego.

Pierwsza wielka szansa Cuadrado!

Nacisk na klatkę Naples rośnie. Na prawej flance Cuadrado dobrze spisuje się w obronie Napoli i zadaje mocne ciosy. Merritt jest czujny i odpycha niebezpieczeństwo.

Pierwsze małe dreszcze

Szok celebracyjny spełnia swoje obietnice. Pierwsze pojedynki miały wymagać pewnego napięcia z obu stron. Sędzia na razie milczy.

Rugani ustawia ton przeciwko Osimhenowi

Rugani wie, że dziś wieczorem dostanie pracę. W powietrzu obrońca Juventusu wygrywa z Osimhenem. Pierwszy pojedynek długiego wieczoru w perspektywie.

Pierwsza próba Locatellego

Juventus się zemści. Kostic Locatelli znajduje w centrum. 25 metrów od klatki Napoli pomocnik wykorzystuje swoją szansę, ale jego strzał jest zbyt rozbity.

Napoli położyło nogę na piłce

Pierwsza wielka sekwencja przejęć dla Neapolu. Na prawym skrzydle Di Lorenzo próbuje rozpocząć swój pierwszy atak strzelając do Lozano, ale jego piłka wymyka się poza boisko.

READ  Ajaccio: możliwe kombinacje

Uruchamianie!

Początek meczu na stadionie Juventusu! Mecz pomiędzy Juventusem a Napoli w 31. dniu meczu Serie A.

Juventus musi naprawić sytuację w lidze włoskiej

Po otrzymaniu 15-punktowego zawieszenia wycofania się w styczniu zeszłego roku, Juventus będzie miał nadzieję na dzisiejszy sukces u siebie. Stara Dama przegrała dwa ostatnie mecze Serie A i nie zanotowała trzech ligowych porażek od lutego i marca 2011 roku.

Koniec niedoborów żywności dla Kfaratskhelii?

Gruziński skrzydłowy milczał przeciwko AC Milan w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Napoli nr 77 spróbuje dziś ponownie znaleźć siatkę. Jego ostatni gol padł 19 marca przeciwko Torino (0-4).

Khvisha Kvaratskhelia (Neapol). © Ikona

Lider Napoli głośno gwizdał na rozgrzewkę

Można było się tego spodziewać: fani Juventusu gwizdali piłkarzy Napoli, gdy wchodzili na boisko, aby się rozgrzać.

Czas zemścić się na Juventusie?

Po zakwalifikowaniu się do półfinału Ligi Europy, Juventus spróbuje zemścić się na Napoli po upokorzeniu, jakiego doznali w pierwszym meczu w 18. dniu, przegrywając 5-1.

Jedenaście do Neapolu

Merit – Di Lorenzo, Kim Min-jae, Jesus, Oliveira – Zambo Anguissa, Lobotka, Ndombele – Lozano, Osimhen, Kvaratskhelia.

Zmniejszony skład Juve

Szczęsny – Gatti, Rugani, Danilo – Cuadrado, Miretti, Locatelli, Rabiot, Kostic – Soulé, Milik.

Podsumowanie Napoli – Milan w Lidze Mistrzów

Z Milanem zakwalifikowanym

Witam wszystkich w Juventus Live

Dobry wieczór w lidze włoskiej: Juventus przyjmuje Napoli za szok trzydziestego pierwszego dnia turnieju. Liderowi Napoli grozi trzecie miejsce w tabeli. Po trzecie… dzięki zawieszeniu kary dla Turynian, którzy początkowo otrzymali 15 punktów mniej za nieprawidłowości transferowe.

Na razie decyzja jest zawieszona. Ale nowa kara może spaść pod koniec sezonu i tym samym podważyć obecną pozycję. W tej chwili Napoli wyprzedza Lazio, Juventus i Romę, a Milan stoi u bram czołowej czwórki.

Zawsze oczekuje, że Victor Osimhen postara się, aby jego drużyna pochłonęła rozczarowanie po wyeliminowaniu w Lidze Mistrzów przez Milan, który w półfinale zmierzy się z Interem Mediolan.