Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na wschodzie Polski, na obszarach wiejskich, wyborcy faworyzują ultrakonserwatystów

Na wschodzie Polski, na obszarach wiejskich, wyborcy faworyzują ultrakonserwatystów

Pliki cookie i podobne technologie, których używamy w Mediapart, są różnego rodzaju i pozwalają nam realizować różne cele.

Niektóre są niezbędne do działania Serwisu i Aplikacji Mobilnej (nie można ich odmówić). Inne są opcjonalne, ale służą ułatwieniu doświadczenia czytelnika i wspieraniu MediaPart w określony sposób. Możesz je odrzucić lub zaakceptować poniżej, w zależności od ich celu.

Czy zgadzasz się, że Mediapart wykorzystuje pliki cookies lub podobne technologie w następujących celach?

Możesz dokonać wyboru w każdej kategorii, aktywując lub dezaktywując przycisk przełącznika.

Wymagane do działania
Witryna lub aplikacja

Połączenie abonenckie, anonimowy pomiar gości, wysyłanie powiadomień push, monitorowanie przerw w działaniu, wyróżnianie naszych usług: Narzędzia te są niezbędne do monitorowania działania naszych usług i ich prawidłowego funkcjonowania.

Narzędzia te pozwalają nam zbierać statystyki ruchu w witrynach i aplikacjach mobilnych, analizować użytkowanie, wykrywać potencjalne problemy i poprawiać ergonomię naszych produktów.

READ  Wołodymyr Zełenski „stracił szansę na zachowanie spokoju” dla generała Michaiła Jakowlewa.

Mediapart nie ma reklam. Promujemy jednak nasze treści i usługi na innych platformach i portalach społecznościowych. W tym celu korzystamy z technologii udostępnionych przez niektórych reklamodawców.