Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na szczycie francuskiej kasy „Aline” z Valerie Lemercier osiągnęła trzeci najlepszy początek roku dla francuskiego filmu

Valérie Lemercier zamieniła ją w gwiazdę piosenki: „Aline”, jej fałszywa autobiografia Celine Dion, przejęła francuską kasę, przyciągając prawie 600 000 widzów w pierwszym tygodniu działania. Film, w którym Valérie Le Mercier gra 7-50-letnią megagwiazdę Quebecu, był trzecim najlepszym początkiem roku dla francuskiego filmu, za „Camelotem” i „OSS117: Czerwony alarm w czarnej Afryce”. do kasy CBO.

Detronizuje najnowszą superprodukcję Marvela „The Eternals”, która w drugim tygodniu działalności zgromadziła 470 000 widzów. Autograf Chloe Chow, laureatki Oscara za film „Nomadland”, ze specjalnymi napisami Angeliny Jolie i Salmy Hayek, rywalizuje z kilkoma głównymi bohaterami i trwa 2 godziny i 37 minut. Od czasu premiery przyciągnął 1,24 miliona widzów.

Wyprzedza najnowszy film o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem „Die can wait”, który po sześciu tygodniach na ekranach nadal znajduje się w pierwszej trójce (prawie 200 000 fanów w tym tygodniu, łącznie 3,8 miliona). Następuje kolejny film o superbohaterach, „Venom: Let There Be Carnage”, a następnie kolejny nowy film, w piątym, najnowszym filmie Clinta Eastwooda, „Cry Macho” (126 000 widzów).

READ  Homofobia na Węgrzech i w Polsce: Europa musi się obudzić, Francja do tego zmusza