Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na 100 dni przed ceremonią otwarcia do sprzedaży trafi 250 000 nowych biletów

Na 100 dni przed ceremonią otwarcia do sprzedaży trafi 250 000 nowych biletów

Lionela Bonawentury/AFP Podobnie jak w przypadku wydarzeń, w których wystartuje gwiazda gimnastyczka Simone Biles, nowa sprzedaż biletów będzie miała wpływ na kilka wydarzeń Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. (ilustracja wykonana podczas Mistrzostw Świata w Antwerpii w Belgii w październiku 2023 r.).

Lionela Bonawentury/AFP

Podobnie jak w przypadku wydarzeń, w których wystartuje gwiazda gimnastyczka Simone Biles, nowa sprzedaż biletów będzie miała wpływ na kilka wydarzeń Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. (ilustracja wykonana podczas Mistrzostw Świata w Antwerpii w Belgii w październiku 2023 r.).

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 – Niewiele ponad trzy i pół miesiąca do Igrzysk Olimpijskich nadal jest niewielka szansa na zdobycie biletów na najpopularniejsze wydarzenia. Dzień po zapaleniu pochodni z Olimpii w Grecji, w środę 17 kwietnia od godz. 10.00 odbędzie się nowa sprzedaż biletów.

Data nie została wybrana przypadkowo, gdyż przypada na 100 dni przed ceremonią otwarcia igrzysk, która odbędzie się 26 lipca, zwykle nad Sekwaną.

Bracia LeBron, Simone Biles, Leon Marchand…

Jak wyjaśnił Tony Estanget, w sprzedaży będzie 250 000 biletów Zwykła platforma, rozłożone na wszystkie dyscypliny sportowe objęte programem olimpijskim. Będą one w dużej mierze dotyczyć wydarzeń, na które zostały już zakupione wszystkie bilety: np. wydanych zostanie 10 000 biletów na imprezy z zakresu gimnastyki artystycznej, 35 000 biletów na siatkówkę plażową, 12 000 biletów na tenis stołowy itp.

Zgodnie z retoryką organizatorów dotyczącą dostępności tych paryskich Igrzysk, Prezydent Kojo podkreślał, że połowa z tych biletów będzie oferowana za mniej niż sto euro, a tylko 5% będzie za ponad 400 euro. Jest to odpowiedź na krytykę regularnie kierowaną pod adresem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, oskarżaną o niedostępność tylko dla bogatych.

Będzie można na przykład zapewnić sobie miejsca w finale skoku o tyczce mężczyzn, podczas którego rekordzista świata Armand Duplantis będzie próbował w Tokio za 85 euro obronić tytuł. Będzie można także kupić jeden z 12 000 nowych biletów na tenisowy turniej Roland Garros w cenie od 24 do 420 euro lub zaprosić się na finał judo wagi ciężkiej i być może za skromną sumę pieniędzy zobaczyć ponownie triumf Teddy'ego Rennera. …minimum 275 euro.

READ  Okno transferowe jest bezpośrednie: Galatasaray rozważa Verrattiego, a Unai jest celem Arabii Saudyjskiej

Logicznie rzecz biorąc, Tony Estanget wskazał konkursy, w związku z którymi trafią do sprzedaży nowe bilety, w tym bracia Felix i Alexis Lebronowie, Simone Biles, Leon Marchand i Novak Djokovic, wśród konkursów, w których nastąpi sprzedaż nowych biletów, jak wspomniał francuskie drużyny piłkarskie.

Platforma odsprzedaży zostanie wkrótce otwarta

W związku z tym będzie można kupić bilet za 30 euro na mecz drużyny Blue pod wodzą Hervé Renarda z Kanadyjczykami, obrońcami mistrzów olimpijskich, który odbędzie się 28 lipca w Saint-Etienne. W przypadku chłopców w sprzedaży będą także bilety w cenie od 30 euro na różne mecze grupowe drużyny prowadzonej przez Thierry'ego Henry'ego w Marsylii i Nicei.

W sumie od otwarcia kas sprzedano prawie osiem milionów biletów na wydarzenia olimpijskie, z czego 63% kupiła francuska publiczność – podała także twarz organizacji. Z drugiej strony, jeśli istnieją już jakieś sporty, takie jak paratriathlon, łucznictwo czy szermierka na wózkach inwalidzkich skończyć sięNa wydarzenia paraolimpijskie, które odbędą się w dniach 28 sierpnia–8 września, sprzedano zaledwie 900 000 biletów.

Zauważ, że jeśli Tony Estanget nie potwierdził jeszcze dokładnej daty, kojo mówi tylko o „ Druga połowa maja », Wkrótce zostanie uruchomiona oficjalna platforma sprzedaży biletów. Sposób dla kupujących, którzy często muszą rezerwować miejsca na wiele wydarzeń, na przesłanie cennych biletów po stałej cenie i w bezpieczny sposób.

Zobacz także na HuffPost: