Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Montpellier zaczyna bronić tytułu mistrza Francji

The liga mężczyzn Wznawia w piątek (20:00), odbiór Saint-Nazaire Montpellier, w Pałacu Sportu w Castelnau-le-Lez. The MHSC-VBposiadacz tytułu Championa Francji, pojawia się jako duży faworyt Podwoić zakład, nawet jeśli rywale pozostają liczni i trudni.

A jeśli chce dać Herault drugi tytuł z rzędu, trener Olivier Lekat będzie musiał upewnić się, że majonez szybko go zabierze, wiedząc, że jego zestaw jest już dostosowany, z ambicją, aby móc to zrobić. Rywalizuj o dwa stoły, Mistrzostwa i Ligę Mistrzów.

Pomarańczowy, niebieski… i Oryverdi!

W rzeczywistości, jeśli zachowany zostanie solidny rdzeń Nicolas Le Gough, Ezequiel Palacios i Theo ForeZrekrutowano również wielu nowych rekrutów. Jest w szczególności młody Belg Marin Dokic, który przeszedł przez Saint Quentin i Niceę, ale przede wszystkim Czterech pochodzi z Ameryki Południowej, w tym trzech Brazylijczyków : odbiornik/napastnik Leozinho przybywający z Belo Horizonte, przechodzień Thiago Veloso znany jako „Tiaguinho” mijany przez Rennes, Tuluzę i wreszcie Renan Michelucci środkowy z Paris Folli.

Juniorów, do których należy w zeszłym sezonie dodać Argentyńczyka Sebastiena Klostera, wschodzącego mistrza Saint-Nazaire w lidze francuskiej. Gracze, którzy w jakikolwiek sposób całkowicie przedsezonowi, po półtora miesiąca regeneracji, z Zwycięstwo w Superpucharze przeciwko Shomonostatni zwycięzca Coupe de France, ostatni weekend (1-3).

Czekam na Ligę Mistrzów

Siatkarze MHSC też wiedzą Harmonogram Ligi Mistrzów UEFA. Zmierzy się z niemiecką drużyną, która w 2007 roku wygrała Europejską Ligę Mistrzów, wicemistrzem Polski, reprezentantem Francji Benjaminem Toniottim oraz serbskim klubem Novi Sad.

Start kampanii w Niemczech 10 listopada. Pierwszy mecz u siebie odbędzie się 15 listopada.

READ  Kto ma najlepszy kalendarz w walce o Ligę Mistrzów?