Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mocne oświadczenie Marquinhosa w Parku o potrójnej koronie Ligi Mistrzów

Mocne oświadczenie Marquinhosa w Parku o potrójnej koronie Ligi Mistrzów

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad Randalla Kolo Mwaniego z „Małym bratem”!

Marquinhos po wspaniałym zwycięstwie Paris Saint-Germain nad Lyonem został w niedzielny wieczór uhonorowany przez Parc des Princes, ponieważ został zawodnikiem z największą liczbą występów w stołecznym klubie (do tej pory 438 meczów). Okazja dla Marquinhosa do zabrania głosu i wygłoszenia mocnego przemówienia na koniec sezonu. Z jasną ambicją: wygrać wszystko, łącznie z Ligą Mistrzów! „Będziemy walczyć o tytuł Ligi Francuskiej, finał Pucharu Francji już nadszedł i będziemy po niego sięgać. Liga Mistrzów już nadeszła i my też po nią sięgniemy. Damy z siebie 100%!”, obiecał Marquinhos.

Wpływowe przemówienie Marquinhosa

Ambicja, która nastąpiła po poruszającym przemówieniu na temat jego paryskiej przygody, która obecnie stała się niezwykłą podróżą trwającą 11 lat. „Mam 19 lub 11 lat. Ten rekord jest dla mnie największą dumą. Chcę podziękować szefowi, który obdarzył mnie zaufaniem od pierwszego dnia. Dziękuję wszystkim moim kolegom z zespołu, którzy byli z nami przez te 11 lat pracownikom, którzy również pracowali na sukces. Spędziłem tu piękną część mojego życia. Pomysł także dla Jeana-Marca Pilorgeta, który ma tę płytę od lat. » „Noszenie tej koszulki w tych kolorach to wielka odpowiedzialność. ogromny klub z dużymi ambicjami. Bycie kapitanem tej drużyny i tworzenie historii jest dla mnie powodem do wielkiej dumy. »

Podsumowując

Marquinhos został uhonorowany w niedzielny wieczór przez Princes Park. Kapitan Paris Saint-Germain pokazał przed paryską publicznością swoje ogromne ambicje. Według niego możliwa jest potrójna korona Ligi Francuskiej, Pucharu Francji i Ligi Mistrzów.