Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Miva Ghanem: Szokuje internautów i staje się pośmiewiskiem sieci!

Miva Ghanem: Szokuje internautów i staje się pośmiewiskiem sieci!

Meva Ghanem zszokowała swoich subskrybentów, publikując zdjęcia, na których pocałowała kuzynkę w usta. Powiemy Ci wszystko!

Meva Ghanem słynie Marsylia, Jest emitowany na W9. W rzeczywistości jego ognisty nastrój i romans z Gregiem Yigą uczynił go bardzo sławnym. Co więcej, do dziś Nie wiemy, czy Greg i Maeva znowu są razem. Niektórzy blogerzy twierdzą, że kandydaci pogodzili się i czekają na kolejny film Marsylia, Do parowania przed kamerami. Ponadto w tym roku rozprowadzamy Marsylia w Dubaju Wśród widzów nie było to jednomyślne. Rzeczywiście, w sieciach społecznościowych wiele komentarzy twierdzi, że ten sezon nie był taki zabawny. Wydaje się, że internauci wolą śledzić przygody moich kandydatówDążąc do reszty świata. Czy to może być koniec programu? Do tej pory producenci i kanał nie rozmawiali na ten temat.

Miva Ghanem: Udostępnia zdjęcia, które zszokowały subskrybentów!

Na swoim koncie na Instagramie piękna brunetka ma ponad 3 miliony subskrybentów. Co więcej, młoda dama jest również bardzo popularna na swoim profilu Snapchat. To na tym drugim Meva Ghannam publikuje zdjęcia, które zszokowały jego subskrybentów. Na filmie młoda kobieta wyznaje powrót swojej kuzynki do Francji: Proszę, nie odchodź, zostań ze mną. (…) Jesteście tutaj moją jedyną rodziną, odpocznijcie w moich ramionach, kocham was! Zostawiasz mnie samego, bez rodziny. Zrobię to, co ja bez Ciebie (…) Zostawicie mnie wszyscy! Ale jeśli to stwierdzenie dotyczy internautów, to zszokowały ich następujące zdjęcia. Na zdjęciach Meva i jej kuzynka robią zdjęcia, którymi wymieniają się, całują się w usta i dotykają się językami. W sieci internauci nie rozumieją to powinowactwo. A ty, co myślisz?

READ  W losowaniu 9 graczy wygrało 32 423 euro