Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mitchell Packer opuszcza Paris Saint-Germain i udaje się do Bayer Leverkusen

Co następuje po tej reklamie

Pięciogwiazdkowy okres transferu. Tego lata PSG postanowiło mocno uderzyć, rekrutując Sergio Ramosa, Achrafa Hakimi, Jorginho Wijnalduma i Gianluigiego Donnarummę. Jednocześnie mieszkańcy Parc des Princes również muszą się zmniejszyć, ponieważ siła robocza jest bogata w ilości. Podobnie jak inni członkowie grupy, Mitchell Packer został umieszczony na liście śmieci.

Do stolicy trafił w 2019 roku, a lewa strona była namiastką w umysłach różnych trenerów. Po pierwszym sezonie z zaledwie 5 meczami na zegarze, pojawił się 40 razy we wszystkich rozgrywkach w zeszłym roku, w tym 25 razy jako starter. 21-latek szczególnie mógł zyskać na czasie gry po kontuzjach Bernata i Kurzawy. Ale z tymi dwoma graczami, a także Abdo Diallo, zawody rozpoczęłyby się ponownie w tym sezonie 2021-22.

Packer wyjeżdża po dwóch latach w Paryżu

zapytany przez telegraf Kilka tygodni temu mieszkaniec Burmerend otworzył drzwi do wyjazdu: “Usiądziemy przy stole i zobaczymy perspektywy na przyszły sezon. Oczywiście chcę móc grać cały sezon. Jest zainteresowanie, ale jestem ciekawy planów PSG. Teraz nie wiem jeszcze czy zostanę, ale nie mogę narzekać po tym sezonie”. Packer postanowił odejść.

W rzeczywistości PSG właśnie ogłosiło jego odejście wraz z Bayerem Leverkusen. Witamy w Leverkusen, Mitchell Packer! Holenderski reprezentant do lat 21 Bayer pozyskał z Paris Saint-Germain. Zaangażowany do 2025″, odnosi się do niemieckiego klubu. Ogierek Mino Raioli będzie mógł kontynuować swoje postępy w turnieju, który odkryje, Bundeslidze.

READ  Jonas Weinggaard: „Marzeniem było ukończenie drugiego miejsca” – informacje sportowe – jazda na deskorolce