Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mistrzostwa Świata. Argentyna została wyeliminowana w sobotę, jeśli…. Sporty

Arabia Saudyjska pokonała go (2-1), aby wejść do konkursuArgentyna nie ma już prawa popełniać błędów na tym mundialu. Drużyna Albiceleste, która jest jednym z największych faworytów tej edycji w Katarze, zmierzy się z Meksykiem w sobotę 26 listopada (godz. 20:00).

Zakazana porażka

Podopieczni Lionela Scaloniego mogą nawet wejść na drugi mecz w przypadku porażki z reprezentacją Meksyku. Wtedy Argentyńczycy utkną w punkcie zerowym, podczas gdy Meksykanie, Który we wtorek zremisował z Polakami, cztery jednostki. A w drugim meczu, w którym Polska (jeden punkt) zmierzy się z Arabią Saudyjską (3 punkty), koniecznie znajdzie się drużyna z co najmniej czterema punktami na koniec meczu.

Tak więc Lionel Messi i jego koledzy z drużyny nie mogli już w przypadku porażki wspiąć się na jedno z dwóch pierwszych miejsc w grupie. Jeśli zremisują z Meksykiem, zachowają swoje szanse na awans do 1/8 finału. Jeśli jednak Arabia Saudyjska pokona Polskę, a mecz Argentyny z Meksykiem zakończy się remisem, los Argentyńczyków nie będzie w ich rękach trzeciego i ostatniego dnia grupy C.

READ  Śledź paradę wojskową na Polach Elizejskich i wywiad z Emmanuelem Macronem z okazji Święta Narodowego.