Milan z łatwością pokonał Monzę (4-1) i wrócił do Neapolu

Dzięki bramkom Brahima Diaza, Divocka Origi i Rafaela Leao Milan wygrał w sobotę u siebie z debiutantem Monza (4:1) i tymczasowo został współkapitanem Serie A z Napoli.

Milani kontynuują dobrą dynamikę w lidze. Po ich zwycięstwie W trawie Hellas Verona (2-1) W zeszłym tygodniu Rossoneri zdominowali debiutancką Monzę (4-1) i są tymczasowymi liderami Serie A wraz z Napoli (26 punktów).

Przeczytaj także

film o grze

Koncert Ibrahima Diaza… ale jest kontuzjowany

Ludzie Stefano Pioli szybko uniknęli wszelkich obaw dzięki wybitnemu Brahimowi Diazowi. Hiszpański lider strzelił samotnego, wysokiego gola. Startując z koła środkowego po ucieczce Tatarusano, wymazał obronę Monzy, a pod koniec wyścigu poprawił Di Gregorio (16. miejsce). Po 25 minutach zawodnik nr 10 zrobił to ponownie, a Calderola strzelił sekwencyjnie w boczną siatkę, aby pokazać sobie dublet (41).

Jedynym minusem Milanu była kontuzja ofensywnego pomocnika. Po pojedynku z obrońcą Monzy Valentinem Antowem, Brahim Diaz doznał kontuzji uda i poszedł prosto do szatni. Zastąpił go Charles de Kettlery (52).

Pomimo tego faktu gry Milan nadal pojawiał się w drugiej połowie przeciwko słabemu przeciwnikowi. Niedługo po godzinie Divock Origi oddał potężny strzał pod poprzeczką (65. miejsce) i otworzył kontrę w barwach Lombard. Pomimo świetnego rzutu wolnego Ranocchii (70), Rossoneri pod koniec meczu poprawili wynik Rafaela Liao (84) i chwilowo wrócili do poziomu kapitana Napoli.

Klasyfikacja ligi włoskiej

READ  Merkato | Mercato Mercato - OM: Zweryfikowano zainteresowanie OM tego argentyńskiego napastnika