Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft Flight Simulator: śmigłowce, klasy 2022 i pociągi 2023 | Xbox One

Wiemy od listopada 2020, że Microsoft Flight Simulator dostarczy śmigłowce, ale mapa drogowa gry została niedawno ulepszona dzięki aktualizacji, którą twórcy zrobili w tym tygodniu.

Najpierw helikoptery, potem pociągi

W listopadzie ubiegłego roku wspomnieliśmy referred nasz artykuł Że śmigłowce zostały zaplanowane na 2022 i nadal są. Asobo nie podało jeszcze dokładnej daty premiery, ale nadal uspokaja, że ​​rzeczy nie zmieniły się od 8 miesięcy, gdy jest to priorytetowa prośba społeczności.

Nie zmieniło się również to, że funkcja restartu jest nadal planowana na 2021 r., ponieważ wsparcie dla kilku monitorów jest nadal planowane na 2021/2022.

To, co dzieje się również w tym roku, zgodnie z harmonogramem, to wsparcie DirectX12, kategoria free-to-play na rynku gier, środek do dostrajania zdalnego podglądu roślin, a nawet powracających wydarzeń.Gatunek Halloween.

Microsoft Flight Simulator w 2022 i 2023 roku

Dodanie pociągów w Microsoft Flight Simulator zaplanowano na 2022/2023 w listopadzie zeszłego roku, ale ta funkcja zdecydowanie spada najwcześniej do 2023 roku.

Z drugiej strony w 2022 roku twórcy planują zintegrować sezony z grą, ale także globalną aktualizację dla Brazylii i Włoch, budzić łodzie, zarządzać dużymi wieżami i antenami lub zarządzać co-kokpitem dla wielu graczy!

Mając listę dziesiątek funkcji i nowości, których oczekują gracze, twórcy mają już wiele do zrobienia w ciągu najbliższych trzech lat.

Premiera konsoli Microsoft Flight Simulator jest obecnie gwarantowana 27 lipca na Xbox Series X i Xbox Series S. Gra będzie dostępna w 4K i 30 klatkach na sekundę na Xbox Series X, ale będzie można ją przetaktować do 60 klatek na sekundę na konsolach. VRR Kompatybilne telewizory. Twórcy zaplanowali również plik also Ważna aktualizacja dla Microsoft Flight Simulator Z tego samego dnia co aktualizacja Sim 5. Ta ostatnia znacznie zwiększa wydajność gry.

READ  Nie możesz skłonić szefa do kupienia Ci Maca? Apple podaje 11 dobrych powodów

Jeśli planujesz zainstalować Microsoft Flight Simulator na swojej konsoli, zostaw tyle miejsca, ile to zajmie Ponad 100 GB przestrzeni dyskowej Przynajmniej na Xbox Series X.