Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft Flight Simulator Informacje o Xbox Series X i S: 123 Przejdź na dysk SSD! | Xbox One

Zostało dokładnie dziesięć dni, zanim gracze konsolowi dostaną go w swoje ręce Symulator lotu MicrosoftNajbardziej zaawansowana symulacja lotu do tej pory. Jeśli zamierzasz rzucić się w powietrze na całym świecie, przygotuj się na zrobienie miejsca na konsoli.

Jedna z największych gier na Xbox

Więc to zostało potwierdzone Symulator lotu Microsoft Będzie to gra, która na konsolach Xbox Series X i Xbox Series S wymaga sporej ilości miejsca do przechowywania. Microsoft już informuje, że instalacja gry zajmie około 123,01 GB.

Nie wiemy jednak, jaki rozmiar przybierze gra na żadnym z nowych Xboksa i jest bardzo prawdopodobne, że wersja Microsoft Flight Simulator na Xbox Series S zajmie mniej miejsca niż wersja z lżejszą teksturą Xbox Series X. Jeśli gra była tak duża na Xbox Series S, zajmowałaby jedną trzecią dostępnego miejsca na samej konsoli.

I tak tytuł Asobo dołącza do najbardziej wymagającej pamięci masowej gry na Xboksie. To zdecydowanie mniej niż 120 GB NBA 2K21 lub 190 GB (!) od Call of Duty Black Ops: Zimna wojna, ale Microsoft Flight Simulator zdecydowanie znajduje się w pierwszej dziesiątce. Aby zwiększyć przestrzeń dyskową na Xbox Series X i S oraz grać w gry zoptymalizowane dla tych konsol, obecnie dostępne jest tylko jedno rozwiązanie: Karta pamięci Seagate.

Microsoft Flight Simulator i 4K na Xbox Series X

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Microsoft Flight Simulator będzie dostępny na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem chmury. Nie znamy jeszcze daty, ale wiemy, że będzie używany ten sam system, aby można było grać w grę z Xbox One.

Premiera konsoli Microsoft Flight Simulator jest obecnie gwarantowana 27 lipca na Xbox Series X i Xbox Series S. Gra będzie dostępna w 4K i 30 klatkach na sekundę na Xbox Series X, ale będzie można ją przetaktować do 60 klatek na sekundę na konsolach. VRR Kompatybilne telewizory. Deweloperzy zaplanowali również Ważna aktualizacja dla Microsoft Flight Simulator Z tego samego dnia co aktualizacja Sim 5. Ta ostatnia znacznie zwiększa wydajność gry.

READ  Sega i Relic ogłaszają Heroes 3 na PC