Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft aktualizuje Surface Laptop Go i Surface Laptop Studio

Microsoft aktualizuje Surface Laptop Go i Surface Laptop Studio

W Nowym Jorku Microsoft zaprezentował nowe funkcje dla systemu Windows 11 – ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji z funkcją Copilot – a także nową gamę laptopów Surface.

Surface Laptop Studio 2 dla kreatywnych

Najpotężniejszy laptop Microsoftu, Surface Laptop Studio 2, jest przeznaczony dla twórców treści i profesjonalistów. Korzysta ze znaczącej aktualizacji, ponieważ zawiera procesor Intel Core i7 13. generacji zamiast procesora 11. generacji obsługiwanego, w zależności od konfiguracji, przez procesor graficzny Nvdia z kartą GeForce RTX 4050 lub 4060. Po raz pierwszy Laptop Studio będzie mogło Może pomieścić do 64 GB pamięci RAM, w konfiguracjach zaczynających się od 16 GB.

Microsoft Surface Laptop Studio 2

W przypadku braku ofert odkrywczych


Powyższe linki mogą nie działać, jeśli korzystasz z modułu blokującego reklamy.

Microsoft dodał także odrobinę sztucznej inteligencji, dodając VPU firmy Intel o nazwie Movidius. Pozwala to między innymi na wykorzystanie efektów Studio w Windows 11 (rozmycie tła, kontakt wzrokowy, automatyczne kadrowanie).

Microsoft Surface Laptop Studio 2

Trudno na pierwszy rzut oka zobaczyć, co nowego.

©Microsoft

Poprawiono łączność dzięki pełnowymiarowemu portowi USB, dwóm portom USB-C Thunderbolt 4 i czytnikowi microSD. Dlatego oprócz gniazda wtykowego należy dodać port Microsoft Connect do ładowania.

Wyświetlacz jest nie do pobicia, ponieważ maksymalna jasność wynosi obecnie 500 cd/m2, co pozwala również na zgodność z HDR. Ulepszono także touchpad z funkcją dotykową, zapewniając większą precyzję.

Surface Laptop Go 3 dla cyfrowych nomadów

Ze swojej strony Surface Laptop Go 3 przechodzi niewielką aktualizację procesora wraz z przejściem na procesor Intel Core i5 1235U. Z drugiej strony minimalna konfiguracja wzrasta do 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci zamiast 4 GB/128 GB w Surface Laptop Go 2.

Laptop Microsoft Surface Go 3

Laptop Microsoft Surface Go 3

W przypadku braku ofert odkrywczych


Powyższe linki mogą nie działać, jeśli korzystasz z modułu blokującego reklamy.

Microsoft ogłasza w ten sposób 15 godzin autonomii i 88% większą wydajność w porównaniu do laptopa Go 2, czego nie omieszkamy zweryfikować podczas naszych testów w laboratorium.

Microsoft Surface Go 3

Nowe funkcje pojawiły się w Surface Laptop Go 3.

©Microsoft

Cena Surface Laptop Studio 2 będzie wahać się od 2239 do 4159 euro, zaś Surface Laptop Go 3 z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej będzie kosztować od 899 euro. Wszystkie te maluchy będą dostępne w sprzedaży od 3 października.

Reklama Twoja treść jest kontynuowana poniżej

READ  15-16 maja całkowite zaćmienie Księżyca: co musisz wiedzieć