Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michał Probiertz, trener Polski: „Lewandowski zagra z Austrią”

Michał Probiertz, trener Polski: „Lewandowski zagra z Austrią”

Polska, pokonana w niedzielne popołudnie w Hamburgu z Holandią (1:2), nauczyła się dwóch dobrych rzeczy od swojego trenera Michala Probiertsa. „Rehabilitacja Roberta Lewandowskiego (rozdarcie mięśnia dwugłowego uda) Zmierzam we właściwym kierunku. Wraca do zdrowia i zagra w następnym meczu z Austrią (piątek, 18:00, Berlin). To samo dotyczy Pave’a Davidovicha. » Obrońca Hellas Verona cierpi na naderwanie ścięgna mięśnia czworogłowego uda. „Ich powrót zwiększy rywalizację w zespole”.Ich trener był zachwycony.

Przed dodaniem o awarii: „Po meczu z Holandią powiedziałem zawodnikom w szatni, żeby trzymali głowy podniesione. Ten mecz, mimo porażki, nadal jest dobry. Choć ostatecznie zabrakło nam inteligencji, byliśmy dobrze zorganizowaną grupą. Idziemy we właściwym kierunku. » Mimo że został wykluczony, w niedzielne popołudnie gwiazdor Barcelony zasiadał na ławce rezerwowych Polski na Wörlsparksstadion w Hamburgu. Przed wejściem na mecz Lewandowski rozgrzewał się swobodnie z innymi zmiennikami.

Trener Polski Bartos był jednak bardzo powściągliwy w stosunku do Salomona, którego środkowy obrońca był zmuszony w 86. minucie oddać swoje miejsce ze względu na problem z palcem. „Jest w rękach lekarzy, mam nadzieję, że nie będzie miał złamania. »

READ  Program Erasmus zabrał Diderot College do Polski