Messi i Argentyna rywalizują o władzę w Hiszpanii

Chociaż jego drużyna zakwalifikowała się do meczu z Holandią, Argentyńczyk z numerem 10 ostro skrytykował hiszpańskiego sędziego Miguela Mateu Lahoza.

Radość, ale i złość. Lionel Messi opuścił murawę stadionu w Lusail w piątek wieczorem, między pijackim stanem wynikającym z zakwalifikowania się do półfinału mistrzostw świata po zwycięstwie nad Holandią a frustracją sędziego, według niego, wcześniej. Niekompetentny mężczyzna w czerni. „Nie możemy wystawić takiego sędziego na mecz tej wielkości” — zażartował Lionel Messi po tym, jak Argentyna pokonała Holandię (2:2, 4 TB do 3) w ćwierćfinale Mistrzostw Świata 2022.

Myślę, że FIFA powinna się tym zająćMessi ponaglał do mikrofonu beIN Sports, na koniec spotkania naznaczonego 14 ostrzeżeniami (6 żółtych kartek przeciwko Holendrom i 8 przeciwko Argentyńczykom) i wieloma pojedynkami.Wyrok nie może zawieść– szturmował argentyński strateg.Przeszliśmy przez to, przez co musieliśmy przejść, ale dotarliśmy na miejsce i to jest najlepszeSkomentował zwycięstwo nad porwaniem swojej rodziny.

Opinia podzielana przez Emiliano Martineza, bramkarza reprezentacji Ameryki Południowej: „Ponieważ ten sędzia jest szalony, arogancki… jeśli coś do niego powiesz, źle do ciebie mówi. Dał dziesięć minut dogrywki i chciał, żebyśmy stracili wyrównującego gola. Szczerze mówiąc, jest jak dotąd najgorszym sędzią na mundialuWyjaśnienie tragarza Albiceleste.

Mistrzostwa Świata: Kim są strzelcy w historii The Blues?