Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: N’Golo Kante może dołączyć do Karima Benzemy w Al-Ittihad, z pensją w wysokości 100 milionów euro

Mercato: N’Golo Kante może dołączyć do Karima Benzemy w Al-Ittihad, z pensją w wysokości 100 milionów euro

Arabia Saudyjska nie zamierza na tym poprzestać. Po sformalizowaniu przybycia Karima Benzemy we wtorek, Al-Ittihad będzie w drodze do rekrutacji kolejnego francuskiego gracza. Według hiszpańskich mediów raport, N’Golo Kanté (32 l.) oficjalnie opuści Chelsea w najbliższych godzinach, aby dołączyć do byłego już napastnika Realu Madryt, który podpisał trzyletni kontrakt. „Trwają dyskusje na temat ostatecznych szczegółówDziennikarz Fabrizio Romano.
Odnosząc się do wynagrodzenia mistrza świata z 2018 roku, dziennikarz crossalpejski mówi o 100 milionach euro rocznie do 2025 roku. Saudyjscy przywódcy są obecnie w Londynie, aby sfinalizować proces, który według CBS Sports może zakończyć się w ciągu najbliższych 48 godzin. Jednak według informacji z drużynaNie ma porozumienia między dwoma klubami.

W obozie francuskim donosi się, że pomocnik nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojej przyszłości i nie wyklucza przedłużenia londyńskiego klubu.Ze strony Sky Italia we wtorek wieczorem wskazano, że umowa między obiema stronami została już podpisana, a Kanté powinien otrzymać pensję w wysokości 50 mln euro rocznie za przystąpienie do federacji.

READ  Kylian Mbappe marzy o organizacji Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu i Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain