Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Barcelona – Ronald Koeman otwiera drzwi Antoine’owi Griezmannowi i łączy swoją przyszłość z Lionelem Messim

Antoine Griezmann Czy zostanie w Barcelonie trzeci rok? Plotki o możliwym odejściu tricolorowej mistrzyni świata nie krążyły od początku lata. Ale po ostatnim wywiadzie ze swoim trenerem Ronaldem Koemanem w najbliższych dniach może być ich coraz więcej. Bo holenderski trener nie zamknął wyraźnie drzwi do ewentualnego odejścia napastnikowi Bluesa.

Przesłuchanie sytuacji d’Antoine’a Griezmanna, Ronalda Koemana sługi francuskiego w sprawie Lionela Messiego, qui est libre de tout contrat actuellement et n’a toujours przedłuży się z powodu przedłużenia klubu blaugrana de ten contrat . “Dla mnie Griezmann jest bardzo ważny. Był doskonałym rekruterem dla Barcelony. Pokaż jego jakość‘poślizgnął się Koeman, w wypowiedziach dziennika Sport. Przed wrzuceniem kostki brukowej do stawu:Ale upieram się, że nie wiem, jakie ostatecznie zapadną decyzje, bo najważniejsze jest, żeby Leo został z nami. To jest przyszłość tego klubu i musimy się postarać, jak tylko potrafimy”.

liga

Barcelona będzie dużym problemem dla Messiego…

03.07.2021 o 10:35

Priorytet przetrwania Messiego

Ton jest ustawiony. Zasadniczo, gdyby FC Barcelona musiała pójść na zbyt wiele ustępstw, aby utrzymać Lionela Messiego, Antoine Griezmann mógłby zostać poświęcony, podczas gdy Barcelona już ogłosiła transfery w ofensywnym polu Memphis Depay (Lyon) i Sergio Aguero (Manchester City), którzy przybyli za darmo. . A w obronie Eric Garcia (Manchester City) i Emerson (Betis) przegrali tanio. Batavian łączy „Jeśli nastąpi zmiana, będziemy musieli ją zaakceptować, ale są to decyzje, które musi podjąć klub. Zobaczymy, kto zostanie, a kto pójdzie, ale jasne jest, że priorytetem dla Messiego jest bycie ponad wszystkim ”. Trener w Marce.

Więc będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć wybór Lionela Messiego i jego okoliczności, jeśli przeciągnie się, aby uzyskać wyobrażenie o życzeniach Katalończyków dla reszty jego siły roboczej. Argentyńczyk był wolny od zakończenia kontraktu i obecnie poddaje w wątpliwość resztę swojej kariery. A jeśli Echo wydaje się naciskać na przedłużenie, Ronald Koeman wolałby zachować ostrożność. “Kiedy nie wszystko jest rozwiązane, musisz być niespokojny, krzyknął. Mam całkowitą pewność, że mój szef rozwiąże ten problem. Wczoraj Laporta kazał mi być cicho. Są pewni, że dojdą do porozumienia z Leo, które będzie kontynuowane przez kilka lat. (…) Wszyscy musimy postarać się o przetrwanie. “

READ  Sport | Roland Garros: Nadal pchał, samolot Djokovica

Jedna z najlepszych opcji zarabiania pieniędzy

Jeśli Koeman liczy na swojego francuskiego zawodnika sezonu, poświęcenie Antoine’a Griezmanna może być jedną z prób. W czerwonej strefie po wielu nieudanych transferach i w związku z kryzysem związanym z epidemią Covid-19 FC Barcelona, która w styczniu potwierdziła zapewnienie całkowitego zadłużenia w wysokości 1,173 mld euroNie możesz się chwalić. Czas oszczędzać. W szczególności na skali wynagrodzeń klubu, która wzrosła w ostatnich latach. A żeby zatrzymać Messiego, może być konieczne przecięcie piłki gdzie indziej.
Można wtedy rozważyć opcję sprzedaży Griezmanna, który według Sportune osiągnął 23,3 miliona w sezonie 2020-2021. Teraz trudno to sobie wyobrazić. Zwłaszcza, że ​​Real Sociedad i były Atletico Madryt wydają się być zdeterminowani, aby zostać w Barcelonie. Ale dziennik Sport już we wtorek donosił, że odejście Grizzo ”To była jedna z najlepszych opcji dla sekretariatu technicznego Barcelony na zarabianie pieniędzyA teraz w Katalonii nie ma takich szczegółów.

liga

Znany jest harmonogram ligi hiszpańskiej, pierwsze Clasico 24 października

30.06.2010 o 16:34

liga

Dembele wyjdzie na cztery miesiące

28.06.2021 o 15:49