Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – ASSE: Proces został zakończony i ogłoszony

Mercato – ASSE: Proces został zakończony i ogłoszony

Piłka nożna – Mercato – ASSE

Mercato – ASSE: Proces został zakończony i ogłoszony

Opublikowano 19 stycznia 2024 o 22:10.

ASSE spokojnie zwiększa swoje pionki w zimowym oknie transferowym. Zieloni świętują przybycie Irvina Cardony, ale także w szczególności odejście Gaetana Charbonniera. Niewykluczone, że w nadchodzących dniach odbędą się kolejne wyjazdy, jak np. wyjazd Victora Lepre. Olivier Dall'Oglio potwierdził, że ofensywny pomocnik przejdzie do Guingamp.

ASSE chce wykorzystać zimowe okienko transferowe do awansu w światowych rankingach i ma nadzieję, że uda im się powrócić na boisko Liga 1. Przywódcy Saint-Etienne byli pod szczególnym wrażeniem Irvina Cardony Od kogo przyjechał wypożyczony FC Augsburg. W ten sposób znajdzie napastnika Oliviera Dall'Ogliopo wspólnej przygodzie w Brześć.

Charbonnier opuścił Partię Zielonych

Ale Saint-Etienne Szczególnie aktywny na poziomie odlotów. Ostatnio tak jest Gaetana Charbonniera Kto odszedłASSE. Napastnik poradził sobie BastiaKolejny klub Liga 2. Dołączył do klubu Ćwiczenia W 2022 r.

Dall'Oglio potwierdza odejście Lepre'a

Po Gaetana Charbonnieraże to Wiktor Luby Kto przygotowuje się do wyjścia Warzywa. że to Oliviera Dall'Oglio Kto wylał fasolę na stronę Stało się. „Tak, Victor (Lepre) odejdzie, dowiedzieliśmy się tego wczoraj późnym popołudniem, była to część możliwości i zostało to potwierdzone. » Oczekuje się, że pomocnik zerwie kontrakt i podpisze kontrakt z klubem Gangump.

READ  Turin Masters - Andrei Rublev awansował do półfinału po pokonaniu Stefanosa Tsitsipasa