Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle daleko do księcia Harry’ego, Archiego i Lilibet: aktorka zamieszkała w hotelu, co jest dużą zmianą w ich życiu

Meghan Markle daleko do księcia Harry’ego, Archiego i Lilibet: aktorka zamieszkała w hotelu, co jest dużą zmianą w ich życiu

Reszta po ogłoszeniu

Od kilku miesięcy potwierdza swoje ambicje! Odtąd całkowicie z dala od rodziny królewskiej Meghan Markle zmieniła kurs: od czasu pogrzebu Elżbiety II odmawia postawienia stopy w Wielkiej Brytanii, a żona księcia Harry’ego wydaje się chcieć wrócić do swojej dawnej pracy aktorskiej plany filmowe. . Według bliskich jej źródeł zrobi dla tego wszystko… nawet jeśli będzie to oznaczać przeprowadzkę.

I zostawić swoich bliskich! Choć cała rodzina przeprowadziła się do ogromnej rezydencji w eleganckiej dzielnicy Montecito w Kalifornii, aktorka tak naprawdę większość czasu spędza w zachodnim Hollywood, gdzie mieści się reprezentująca ją agencja i gdzie będzie mieszkać w apartamentowcu. pokój. W bardzo ekskluzywnym hotelu Beverly Hills, przed którym kilka dni temu przypadkowo spotkali się fani.

Zrozumiały wybór: agencja zlokalizowana jest 130 kilometrów od pałacu, a aktorka po prostu nie chce jechać na najmniejsze spotkanie dłużej niż półtorej godziny. Z drugiej strony trudno jej wykorzenić dwójkę dzieci, Archiego i Lilibet (4 i 2 lata), które zdają się lubić Montecito i które chronią się tam przed paparazzi, tak jak chciałby ich ojciec, książę. Złupić.

Para w trakcie rekonstrukcji?

Młoda kobieta oddala się więc, co nie powinno poprawić jej relacji z mężem, a konkretnie: od kilku miesięcy i po rozstaniu się z życiem zawodowym, parze nie układa się najlepiej, jak wynika z licznych zeznań bliskich. Aby uniknąć kryzysów, książę Harry kilka tygodni temu potajemnie udał się do pokoju hotelowego, aby odzyskać zmysły.

Widok żony próbującej wznowić karierę z dala od niego może go nie zadowolić, ponieważ to on musiał sam stawić czoła procesom z angielską prasą, a następnie sam koronować swojego ojca Karola III (ale niedaleko jej kuzynek Beatrice i Eugenie of York), a w końcu pokłócić się z tym, który poślubił ją w 2018 roku, aby tego nie zrobił. Ich dzieci zostały wysłane na służbę.

READ  Mathilde Sener opowiada o swojej „nieco prywatnej” historii.

Na szczęście pomimo tych molestowań para, która nie pojawia się już publicznie poza towarzystwem Dorii Ragland, matki Meghan Markle, mogła ostatnio spotkać się ponownie i odnowić nadwątlone relacje: oboje spędzili prawie tydzień w Niemczech na festiwalu Invictus Gry. Bez wątpienia wspólnicy w pełni wykorzystali tę małą wycieczkę!

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu