Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle daleko do księcia Harry’ego, Archiego i Lilibet: aktorka zamieszkała w hotelu, co jest dużą zmianą w ich życiu

Meghan Markle daleko do księcia Harry’ego, Archiego i Lilibet: aktorka zamieszkała w hotelu, co jest dużą zmianą w ich życiu

Reszta po ogłoszeniu

Od kilku miesięcy potwierdza swoje ambicje! Odtąd całkowicie z dala od rodziny królewskiej Meghan Markle zmieniła kurs: od czasu pogrzebu Elżbiety II odmawia postawienia stopy w Wielkiej Brytanii, a żona księcia Harry’ego wydaje się chcieć wrócić do swojej dawnej pracy aktorskiej plany filmowe. . Według bliskich jej źródeł zrobi dla tego wszystko… nawet jeśli będzie to oznaczać przeprowadzkę.

I zostawić swoich bliskich! Choć cała rodzina przeprowadziła się do ogromnej rezydencji w eleganckiej dzielnicy Montecito w Kalifornii, aktorka tak naprawdę większość czasu spędza w zachodnim Hollywood, gdzie mieści się reprezentująca ją agencja i gdzie będzie mieszkać w apartamentowcu. pokój. W bardzo ekskluzywnym hotelu Beverly Hills, przed którym kilka dni temu przypadkowo spotkali się fani.

Zrozumiały wybór: agencja zlokalizowana jest 130 kilometrów od pałacu, a aktorka po prostu nie chce jechać na najmniejsze spotkanie dłużej niż półtorej godziny. Z drugiej strony trudno jej wykorzenić dwójkę dzieci, Archiego i Lilibet (4 i 2 lata), które zdają się lubić Montecito i które chronią się tam przed paparazzi, tak jak chciałby ich ojciec, książę. Złupić.

Para w trakcie rekonstrukcji?

Młoda kobieta oddala się więc, co nie powinno poprawić jej relacji z mężem, a konkretnie: od kilku miesięcy i po rozstaniu się z życiem zawodowym, parze nie układa się najlepiej, jak wynika z licznych zeznań bliskich. Aby uniknąć kryzysów, książę Harry kilka tygodni temu potajemnie udał się do pokoju hotelowego, aby odzyskać zmysły.

Widok żony próbującej wznowić karierę z dala od niego może go nie zadowolić, ponieważ to on musiał sam stawić czoła procesom z angielską prasą, a następnie sam koronować swojego ojca Karola III (ale niedaleko jej kuzynek Beatrice i Eugenie of York), a w końcu pokłócić się z tym, który poślubił ją w 2018 roku, aby tego nie zrobił. Ich dzieci zostały wysłane na służbę.

READ  Jay Carlier zdradza swoje nowe show, ale... po utracie 150 kg!

Na szczęście pomimo tych molestowań para, która nie pojawia się już publicznie poza towarzystwem Dorii Ragland, matki Meghan Markle, mogła ostatnio spotkać się ponownie i odnowić nadwątlone relacje: oboje spędzili prawie tydzień w Niemczech na festiwalu Invictus Gry. Bez wątpienia wspólnicy w pełni wykorzystali tę małą wycieczkę!

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu