Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Yannis Marshall wyrzucony z Star Academy?  Choreograf przerywa ciszę i atakuje TF1

Yannis Marshall wyrzucony z Star Academy? Choreograf przerywa ciszę i atakuje TF1

Był nauczycielem-gwiazdą. Yannis Marshall, lat 33, po swoim powrocie zdołał przyciągnąć uwagę Akademia Gwiazd W zeszłym roku w TF1 został studenckim choreografem. Ale, co zaskakujące, podobnie jak nauczycielka ekspresji teatralnej Laure Ballon, Nie będzie częścią załogi na przyszły sezon, który rozpoczyna się 4 listopada. Ogłoszono to podczas konferencji prasowej, która odbyła się w ubiegłą środę. Nikoś powiedział,Historia kalendarza„Co stanowiło problem z harmonogramami profesorów i godzinami występów. Ze swojej strony producent Jean-Louis Blot dodał: „Mają osobiste projekty, które są trudne do wdrożenia, biorąc pod uwagę trzy miesiące wymagane przez program Star Ac„, zaświadczyć”.Są zaproszeni do zamku na lekcje dla zaawansowanych, tak jak wszyscy poprzedni nauczyciele Star Ac.– dodał gospodarz.

Akademia Gwiazd 2023: Yannis Marshall jest nieobecny w obsadzie, ponieważ głośno opowiada o swoich uczuciach związanych z wyrzuceniem

W wywiadzie przeprowadzonym z naszymi kolegami z ul paryskiYannis Marshall wypowiada się po raz pierwszy i obala retorykę i produkcję TF1. „Produkcja i kanał wskazały to pod koniec lutego. To nie jest decyzja z mojej strony. Dla celów komunikacyjnych poproszono mnie o udawanie, że mam osobiste projekty, pod pretekstem, że widzowie nie zrozumieją, jeśli mnie wykluczą. Ale dzisiaj muszę powiedzieć prawdę– podkreśla w wywiadzie. Dla niego sytuacja zmieniła się podczas rozdania nagród NRJ Music Awards w listopadzie ubiegłego roku.Schodząc ze sceny, upuściła butelkę szampana i zalała się łzami. Miałem największy atak lęku w życiu. Presja, rytm, publiczność, media społecznościowe… to się zawaliło„Nauczyciel tańca składa zeznania. Potem ufa.”Dla kogoś z TF1„Opróżnia swoją torbę. Ale ta scena dociera do uszu producentów i kanału”.Żałuję, że zaufałem niewłaściwej osobie. Gdybym przeżył to samo i nic nie powiedział, nadal bym tam był. Akademia Gwiazd Dzisiaj„, Potwierdza.

Yannis Marshall zwolniony Akademia Gwiazd 2023relacjonuje zza kulis tej decyzji

Yannis Marshall twierdzi, że w sezonie cierpiał z powodu nadmiernej ekspozycji. Po kilku napadach lęku zorganizował pod koniec października ubiegłego roku imprezę. Na plan przychodzi z kacem, co powoduje problem w produkcji. W lutym nauczyciele Sezonu 1 spotykają się z producentami, aby dokonać podsumowania. „Odrzuciłam projekty, żeby przygotować się na występ. Ale na drugim spotkaniu powiedziano mi: „Nie zrobisz tego, TF1 podjęło decyzję.” powiedziano mi „Wiesz, nie jesteś stabilny”., I nie mogli ryzykować sprowadzenia mnie z powrotem. Zdziwiłam się, że mnie nie przyjęli, bo mimo że nie poszłam na rehabilitację, to zaczęłam nad sobą pracować„mówi osoba, która była”Nie wyobrażam sobie nowego sezonu bez niego [lui]Podczas wywiadu Yannis Marchal chciałby podziękować Matthieu Vergne’owi oraz zespołom produkcyjnym z Endemol i DMLSTV,Z którym zawsze wszystko szło bardzo dobrzeDodaje jednak: „Chciałbym większego wsparcia ze strony TF1.”

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem