Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mediolan będzie gospodarzem Premier Padel P1 od 5 do 11 grudnia 2022 r

Milano Premier Padel P1 będzie ostatnim turniejem Premier Padel w 2022 roku i odbędzie się w dniach 5-11 grudnia.

Premier Padel kończy swój inauguracyjny sezon z Milano Premier Padel P1, który został oficjalnie ogłoszony w czwartek. Turniej będzie ostatnim wydarzeniem 2022 roku, w ciągu roku, w którym zawodowy tenis padel rozprzestrzenił się w Ameryce Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w takich miejscach jak słynny stadion Roland Garros, Foro Italico i nie tylko.

Milano Premier Padel P1 odbędzie się w dniach 5-11 grudnia na podstawie wieloletniej umowy z Padel Pro SSD. Allianz Cloud będzie gospodarzem konkursu. Kwalifikacje odbędą się 3 i 4 grudnia w City Padel Milano, a zaraz potem rozpocznie się losowanie główne.

Cztery turnieje P1 w tym sezonie

Premier Padel to obwód padel obsługiwany przez FIP i PPA, a także przez Qatar Sports Investments (QSI).

Dzisiejsze ogłoszenie pojawia się tuż po pierwszym w historii turnieju Premier Padel w Afryce, który rozpoczął się w tym tygodniu w Egipcie. The Nowe wiosło Giza Premier P1 Znajduje się w pobliżu Wielkiej Piramidy w Gizie. Milan dołącza do Madrytu, Mendozy, a tym samym Nowej Gizy jako gospodarz turniejów P1 w tym sezonie.

Profesjonalne obiekty turniejowe, nagrody pieniężne i sponsoring graczy będą zgodne z innymi imprezami P1. Premier Padel to jedyny tor, który oferuje punkty w oficjalnym rankingu FIP. Turnieje P1 przyznają zwycięzcom 1000 punktów.

Luigi CarraroPrezydent Międzynarodowej Federacji Padel powiedział: BIBF pracuje dzień i noc, aby pomóc sportowi rozwijać się na wszystkich kontynentach, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych graczy oraz fanów na całym świecie. Milano Premier Padel P1 podąży śladami wszystkich wydarzeń Premier Padel, zapewniając graczom najlepsze i profesjonalne wrażenia z gry, jednocześnie inspirując fanów w całej Europie i na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aż ten turniej zakończy się najbardziej niesamowitym rokiem dla Premier Padel: światową trasą, która wyniosła teraźniejszość i przyszłość Padela na niesamowite nowe wyżyny i niesamowite ambicje na przyszłość.

READ  W rzeczywistości ujawnił strategię Paris Saint-Germain z Mbappe

Nasser Al-Chelajfiprezes Premier Padel, powiedział: „ Premier Padel ma przyjemność zakończyć swój najbardziej niesamowity inauguracyjny rok z Milano Premier Padel P1. Premier Padel zrewolucjonizował w tym roku zawodowy sport Padel, podnosząc i zmieniając każdy aspekt profesjonalnej gry – od stadionów i nadawców po nagrody pieniężne i obiekty medyczne, a także umieszczając graczy w centrum każdej decyzji. Nikt by sobie tego nie wyobrażał kilka miesięcy temu – a to dopiero początek.

Martina RivaDoradca gminy Mediolanu ds. sportu, turystyki i polityki młodzieżowej powiedział: Kolejne międzynarodowe wydarzenie sportowe odbędzie się w Mediolanie w słynnej chmurze Allianz: Premier Padel P1. Jesteśmy dumni, że Międzynarodowa Federacja Padel wybrała AC Milan na zakończenie pierwszego roku oficjalnego światowego toru […]. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla wyjątkową zdolność Mediolanu do przyciągania najważniejszych międzynarodowych wydarzeń sportowych i jestem pewien, że publiczność będzie zachwycona, widząc najlepszych graczy rywalizujących na naszej całkowicie odnowionej, historycznej arenie.„.

PPA: „Niezapomniany rok”

Angelo BenaghiPrezydent Włoskiej Federacji Tenisowej powiedział:Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Włochy przygotowują się do zorganizowania nowego etapu Premier Padel, nowego międzynarodowego toru, który w ciągu zaledwie kilku miesięcy ugruntował się na całym świecie. Milano Premier Padel P1 stoi teraz obok włoskiego Premiera Padel Major w Rzymie, który po pierwszym wydaniu w maju zeszłego roku powróci do Foro Italico w przyszłym roku, zapewniając coraz większej liczbie fanów sportu większy zakres rozrywki. Dzieje się to kilka dni po tym, jak nasze stowarzyszenie zmieniło nazwę i jest teraz Włoską Federacją Tenisową i alternatywą„.

Vito Cosoliprezydent Sport e Salute Spa ogłosić: „Debiut Premiera Premiera Padela w Rzymie był ogromnym sukcesem dla widzów i fanów. Sport e Salute SpA ma przyjemność współpracować w celu uczynienia tego wydarzenia sukcesem i przywiezienia fantastycznego substytutu do Mediolanu z entuzjazmem i profesjonalizmem”.

Stowarzyszenie Zawodowe PADIL (PPA) ogłosić: „To był niezapomniany rok dla Padela z premierą Premier Padel i sposobem, w jaki nasz sport rozwinął się w tak krótkim czasie. Jesteśmy dumni, że zakończyliśmy sezon 2022 w Mediolanie i nie możemy się doczekać gry przed namiętnym Padelem fanów w Allianz Cloud.”

Milano Premier Padel P1 będzie transmitowany na żywo na całym świecie w ponad 180 regionach w ESPN (Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa, Meksyk i Karaiby), Sky Sports (Włochy, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Austria, Szwajcaria), beIN SPORTS (Region Środkowy Afryka Wschodnia i Północna, Azja Południowo-Wschodnia, Australia, Nowa Zelandia i Turcja), Viaplay (Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Islandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Holandia), Charlton TV (Izrael), SuperSport (południe Africa Sahara), Canal + (Francja i inne regiony świata) i wiele innych.

Frank Beneste

Franck Binisti odkrył alternatywę w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od tego czasu Padel stał się częścią jego życia. Często widujesz go wędrującego po Francji, relacjonując najważniejsze francuskie wydarzenia Padel.