Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mbappe: W odpowiednim czasie ogłoszę swój nowy klub

Mbappe: W odpowiednim czasie ogłoszę swój nowy klub

Po odebraniu mikrofonu nadawców po zwycięstwie nad Lyonem w finale Pucharu Francji w sobotę w Lille, paryski napastnik przemawiał w strefie mieszanej.

Kylian Mbappe nie oszczędzał na obsłudze posprzedażowej. Finał Pucharu Francji, który wygrał z Lyonem (2:1) w sobotę w Villeneuve d’Ascq, pozostanie jego ostatnim meczem w barwach czerwono-niebieskich. Siedem lat po przeprowadzce z Monako za 180 milionów euro KM opuszcza Paris Saint-Germain i Francję. „Mówię sobie, że to koniec, trochę boli mnie serce», zsunął się Francja 2Po „To bardzo piękny wieczór„,”To bardzo piękny sezon„. NA Być w sporcieI pamiętajcie, jak ten tytuł sprawia, że ​​„Intymny„.”Dla nas, zawodników, klubu i fanów, ważne jest, abyście widzieli entuzjazm, a ludzie byli naprawdę szczęśliwi, że wygrali te zawody. Ponadto w turnieju, który nie jest łatwy, graliśmy z wieloma czołowymi graczami, prawie wszystkimi czołowymi graczami, i jest więcej zabawy, gdy jest styl i przeciwności losu, a na końcu wygrywa się.„.

I dodanie: „To naprawdę definiuje tożsamość tego klubu. To klub, który zawsze zdobywał tytuły i będzie je zdobywał nadal. Cieszę się, że jestem częścią tej historii i myślę, że mam na nią mały wpływ (uśmiech).. Trochę więcej! Następnie Mbappe odpowiadał na pytania reporterów w sprawach mieszanych, nie przekazując żadnych informacji na temat swojego przyszłego klubu.

Na koniec trofeum w Paryżu : „Wyjątkowy? Tak, bardzo wyjątkowy, jesteśmy bardzo szczęśliwi. To dla nas bardzo ważny konkurs, ponieważ jesteśmy rekordzistami (15 tytułów, przyp. red.). Chcieliśmy nadal zwiększać naszą przewagę. To bardzo emocjonujące kibice, klub i zawodnicy… Przyniosło nam to wiele korzyści. Na pewno nie ma nic lepszego niż dotarcie do finału i zdobycie tytułu. To daje wiele dobrego.

Puchar Francji : „To wiele znaczy, biorąc pod uwagę cały protokół, że w finale Pucharu Francji dużo czekamy przed meczem. Ostatnią rzeczą, jaką piłkarz powinien zrobić, jest myślenie (uśmiecha się). wróć, tę nostalgię, fakt, że za 90 minut to się skończy i nie będziesz mógł patrzeć wstecz, bo już nie będzie więcej. To było trudne i zabawne, ponieważ to był finał i ostatecznie wygraliśmy !”

Finałowy mecz mocniejszy niż pożegnanie z Princes Park : „Tak, oczywiście, bo po parku nadal są mecze. Nie. Kiedy wyjdę, bieganie nie będzie mi już potrzebne (uśmiechy). W parku nadal mi to służyło wspomnienia, wiele lat spędzonych w Paris Saint-Germain Oczywiście, ale także z tego turnieju wychodzimy z podniesioną głową, a tym bardziej z trofeum, i pamiętamy tylko pozytywne strony.

Gra dla Paris Saint-Germain jest wyjątkowa. To potężna rzecz, polecam wszystkim, którzy chcą doświadczyć wielkości swojego kraju będąc Francuzami.

Kyliana Mbappe

Jego uczucie : „Nostalgia i emocje… Jak powiedziałem, mieliśmy czas na refleksję, co jest wielką niedogodnością dla piłkarza, ale było wspaniale. Szczerze mówiąc, jest wspaniale, ponieważ zawsze robiłem podsumowanie tego, gdzie byłem, w dobrych czasach i mogłem w pełni wykorzystać to wyjątkowe doświadczenie. Gra dla Paris Saint-Germain to coś wyjątkowego i pełnego mocy. Polecam wszystkim, którzy chcą doświadczyć wielkości swojego kraju, będąc Francuzem Mam szczęście, że mogę tego doświadczyć teraz, na pewno mam to tutaj i wszystko, co mam, to nie doświadczę tego ponownie nigdzie indziej, ale jestem pewien, że inne rzeczy też będą magiczne.

Dlaczego nie powiemy, że podpisał kontrakt z Realem Madryt : „Ponieważ myślę, że najlepszą rzeczą, jaką mogę zrobić, to zakończyć już to pożegnanie. Chciałem tylko dobrze zakończyć sezon z moją drużyną. Jest puchar. Na wszystko jest czas. W odpowiednim czasie ogłoszę swój nowy klub Zostało nam tylko kilka dni przerwy, więc nie. Jest jakiś problem przed francuską drużyną? Jeszcze nie wiem, są jeszcze pewne szczegóły, ale najważniejsze jest, aby dobrze tu ukończyć, najważniejsze jest dać z siebie wszystko całkowite pożegnanie z klubem, Paris Saint-Germain, aby oddać ostatni puchar. Ostatnie uczucia, ostatnie uczucia, oto co się stało.

Między wzruszeniem a zmęczonym głosem : „Było dużo krzyku i musiałem dużo mówić, bo wszyscy chcieli, żebym trochę porozmawiał. To dużo… Jak mówiłem, kiedy wiesz, że to już koniec, jest inaczej niż wtedy, gdy ogłaszasz swój wyjazd i już. zostało pięć lub sześć meczów, a ty nie. Nadal jesteś skupiony. Teraz ja i Paris Saint-Germain to już koniec. Jestem bardzo szczęśliwy, ale z pewnością wiąże się to z dużą nostalgią i emocjami, gdy opuszczam klub po siedmiu latach .

Id : „Tak, oczywiście, jak każdy szanujący się człowiek (śmiech)”.

Komentarze zebrane w obszarze mieszanym

READ  Chiesa zdobywa mistrzostwo kraju, a Polska znów rozczarowuje... na górze i na dole