„Mbappe potrafi rozwiązywać problemy” — pochwalił Deschamps po awansie The Blues do ćwierćfinału.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze transmisje na żywo #MONDIAL2022

20:49 To przerwa i na razie Anglia jest na najlepszej drodze do zmierzenia się z The Blues w najbliższą sobotę w ćwierćfinale mistrzostw świata. Prowadzili 2:0 z Senegalem. Harry Kane podwoił prowadzenie tuż przed przerwą.

20:40 : angielski oddychaj! W trakcie gry koledzy Harry’ego Kane’a otworzyli wynik dzięki Jordanowi Hendersonowi, po pięknym dośrodkowaniu Bellinghama. Anglia 1:0 Senegal (40. minuta).

20:00. : 20:00, oto temat wiadomości:

• Eric Ciotti nie odniósł żadnego zwycięstwa w pierwszej rundzie. Zajął pierwsze miejsce, z 42%, jako faworyt do prezydentury Partii Republikańskiej W drugiej rundzie zmierzy się z Bruno Retayo (34%).

• Drużyna francuska Do ćwierćfinału awansował pokonując Polskę (3-1). A zwycięzcę meczu Anglia-Senegal, który właśnie się rozpoczął, poznacie już w sobotę.

• Po ponad dwóch miesiącach protestów w kraju zlikwidowano policję moralności, — poinformował prokurator generalny.

„Ogólnie nie popieram przymusu”. — powiedział minister zdrowia w BFMTV Niechęć do nałożenia obowiązku noszenia maseczki. „Na razie wciąż myślę o silnym doradztwie”.Powiedział.

19:55 Jakiś przeciwnik dla Francji w najbliższą sobotę? Senegal i Anglia spotkają się dziś wieczorem, aby dołączyć do nich w ćwierćfinale. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, można śledzić tutaj.

(Jung Yoon Ji/AFP)

19:25 : „Jako trener, nie ma magicznej formuły, aby zatrzymać Mbappe, jest świetnym zawodnikiem i dzisiaj nas skrzywdził”.

po, po porażka z BłękitnymiPolski trener pochwalił występ Kyliana Mbappe.

18:49 : Stratosferyczny Mbappe, Dembele i Giroud są bardzo zaangażowani… tutaj Blues notuje po tym zwycięstwie nad Polską.

Olivier Giroud świętuje swój gol z Kylianem Mbappe podczas Mistrzostw Świata we Francji i Polsce, 4 grudnia 2022 roku na stadionie Al Thumama w Katarze.  (Manan Vatsiyana/AFP)

(Manan Vatsiyana/AFP)

19:51 : „Chcielibyśmy, aby była to akcja militarna, taka jak te prowadzone przez inne zespoły, ale wspaniale jest widzieć, że dzieje się to na tak międzynarodowej scenie.

Użycie tej liczby 24 ma symboliczne znaczenie podczas Mistrzostw Świata w Katarze, które upłynęły pod znakiem kontrowersji wokół praw osób LGBT+ i zakazu noszenia przez europejskich kapitanów tęczowej opaski. Brazylijskie stowarzyszenia LGBT mają taką nadzieję Ten gest pomoże zmienić nastawienie w Brazylii.

READ  Piłka nożna: Ukraina i Polska bojkotują rozgrywki UEFA z udziałem rosyjskich drużyn

19:49 : Homofobiczny stereotyp, który przykleja się do skóry tego wydania, ma swoje korzenie w grze „Jojo do Picchu” (gra w potwory), tajne lotto pojawiło się pod koniec XIX wieku na ulicach Rio. Ta gra jest nadal rozgrywana, każdy obstawiający musi wybrać pudełko, które jest reprezentowane przez zwierzę. Mówi się, że 24 jest związane z jeleniem „veado” w portugalskim. To słowo brzmi podobnie do „Wiadomo”zniewaga oznaczająca homoseksualizm.

18:34 : Kojarzona ze starym homofobicznym stereotypem, liczba 24 jest rehabilitowana w selekcji brazylijskiej. Miał go na sobie obrońca Bremer, gdy Brazylia grała z Kamerunem w piątek. To był jego pierwszy występ na mundialu. Franceinfo informuje, jak ta liczba wyszła z ukrycia.

(Nelson Almeida/AFP)

18:14 : Mieliśmy dwa lub trzy balony na ogrzane powietrze. W pierwszym okresie został zauważony przez Adriena Rabiota. „Kontrolowaliśmy grę, postawiliśmy na bezpieczeństwo i wykonaliśmy robotę”.Pomocnik dodany do mikrofonu TF1.

18:14 : „Możliwość pokonania Tete to marzenie z dzieciństwa [Henry]Ale teraz zostawiam to za sobą”.Olivier Giroud potwierdza przed mikrofonem TF1.

18:07 Francja ma sześć dni na przygotowanie się do ćwierćfinału. Oni też będą mogli „Cieszenie się bliskimi zgodnie z przeznaczeniem”zadeklarował Didier Deschamps.

18:05 : „Kylian ma zdolność rozwiązywania wielu problemów i to jest dla nas dobre”.Po spotkaniu powitał go Didier Deschamps.

18:09 : Francja, który pokonał Polskę, czeka teraz na swojego przeciwnika w ćwierćfinale. The Blues zagrają w najbliższą sobotę o ósmej wieczorem z Anglią lub Senegalem. Te dwie drużyny spotkają się dziś wieczorem.

18:01 kisa: Czas na dogrywkę. O Winny Claret, Théo Gicquel i Antoine Ballet omawiamy bluesowy mecz. I zaczyna się teraz Kanał Franceinfo na Twitchu.

18:03 Zauważamy również, że zapowiedział Emmanuel Macron Dobre rokowanie dziś rano w paryski. Prezydent powiedział: „Myślę, że wygramy 3-1! Lewandowski ustawi jednego, jak Mbappe, a może Giroud, który chce przejść do historii. I klauna do trzeciego gola dla Francuzów.”

17:59 : Pierwszy gol Kiki i Giro drugi i trzeci Griezmann! I jeden gol Lewandowskiego!!!!! 💪🇫🇷💪🇫🇷

READ  OL pokonuje Tuluzę dzięki Rayyanowi Cherki

17:58 : W grze w przewidywania gratulujemy wszystkim, którzy ogłosili dobry wynik i prawie dobrym strzelcom.

17:57 : I to koniec! The Blues awansowali do ćwierćfinału mistrzostw świata po pokonaniu Polski 3:1.

17:56 : Robert Lewandowski obniża wynik. 3:1 dla Francji.

17:56 : Strzał Lewandowskiego zatrzymał Lloris, ale w pole karne weszło dwóch Francuzów i Lloris był poza linią. Sędzia go usunął.

17:54 : Sędzia rozważy VAR i podyktuje rzut karny po zagraniu ręką przez Upamecano. Sędzia podyktował rzut karny dla Polski.

17:52 : oddychamy. Cesarski Mbappe

18:00 : Kiki kocham cię!

18:00 : Złoto Kiliana, ten chłopak zasługuje na złoto, dziękuję ❤️❤️❤️❤️

17:52 : W komentarzach Kylian Mbappé dał upust emocjom.

17:50 : Napastnik The Blues, obsługiwany przez Marcusa Thurama, rzuca minę pod poprzeczkę. Więc Mbappe poprawia swoje statystyki. To jego piąty gol w rozgrywkach, dziewiąty gol na mundialu i 33. wybór. Kiepski wieczór dla piłkarza PSG.

17:48 : 3:0 dla Błękitnych. Podwójna bramka dla Kyliana Mbappe.

17:46 32. gol z 63 wyborów dla KMbappe! 🔥 🇫🇷 2-0 🇵🇱 | #frapul | #ProudToBeBlues https://t.co/zrYi0D6d4j

17:46 Mniejsza statystyka: 32. gol Kyliana Mbappe w 63 typach. Obecnie zajmuje siódme miejsce, wyprzedzając Zinedine’a Zidane’a i blisko Davida Trezegueta (34 gole).

17:42 : Niebieskie Lilie od niej!!!!! Olivier Giroud Wyjdź za mnie!!!!!!

17:43 : Gratulacje dla naszych Błękitnych, ale pozostańmy pokorni. Zostało 12 minut

17:42 : podobają ci się komentarze tego trójkolorowego wykonawcy. Niektórzy nawet otwierają swoje serca.

17:41 : Podwójna zmiana od Didiera Deschampsa: Marcus Thuram wrócił na miejsce najlepszego strzelca Oliviera Girouda, a Kingsley Coman zastąpił Ousmane Dembele, który asystował przy bramce Mbappe.

17:41 Pozostał kwadrans i The Blues prowadzą 2:0. Złowrogie ptaki pamiętają, że The Blues również wyszli na dwubramkowe prowadzenie ze Szwajcarią w ostatnich 16 meczach Euro. Znamy resztę, więc uważaj.

17:41 Napastnik korzysta z bardzo dobrego serwisu Ousmane’a Dembele i posyła świetny strzał pod poprzeczkę. To był jego czwarty gol w Katarze i został jedynym strzelcem w turnieju. To także jego ósmy gol na mundialu.

READ  Mercato – Paris Saint-Germain: Przyjaciel Mbappe odchodzi, a Luis Enrique znalazł dla niego następcę

17:32 : Gol Kyliana Mbappe! 2:0 dla Francji.

17:27 : 🔄 Pierwsza zmiana Youssef Fofana za Aureliena Tchoameni 👊 🇫🇷 1-0🇵🇱 | #frapul | #ProudToBeBlues https://t.co/QlXnppwBzg

17:41 : pierwsza zmiana na bluesa. Aurélien Tchouaméni, autor solidnej części, ale zagrożony drugą żółtą kartką, ustępuje miejsca Youssoufowi Fofanie.

17:41 : Piękna sekwencja The Blues zakończona faulowanym gwizdkiem przeciwko Kylianowi Mbappe. Podopieczni Didiera Deschampsa zdobyli polską połowę. Już dawno koledzy z drużyny Roberta Lewandowskiego nie widzieli klatek Hugo Llorisa.

17:41 : Na trawniku panuje małe zamieszanie. Imponujący powrót Oliviera Girouda został przerwany po faulu Rafała Varane’a na Wojciechu Szczęsnym. Obrońca Mancunian walczył z polskim bramkarzem.

17:41 : blues rośnie. Odbity strzał Mbappe wykonuje rzut rożny. Podopieczni Didiera Deschampsa chcą doprowadzić punkt do końca.

17:41 : Kolejny wyjazd Kyliana Mbappé na lewą flankę, który zastał Adriena Rabiota, ale napastnik PSG jęknął, bo jego partner nie sprowadził go z powrotem. Ale napastnik był w dobrej formie.

17:41 Rzut wolny wykonany przez Antoine’a Griezmanna został zablokowany przez polskiego bramkarza. Błękitni dobrze rozpoczęli drugą połowę.

17:42 : pierwsza karta dla Polski. Z prawej strony Bereszyński ścina Dembélé, który go wyprzedził i odbiera żółtą kartkę.

17:44 : I znowu zaczynamy drugi okres Francji i Polski.

17:44 : obraz historii.

16:51 : Doładowuje i ma pomagać sędziom w przypadku kontrowersyjnego spalonego. Oficjalna piłka turniejowa, wyprodukowana przez firmę Adidas, to wyczyn techniczny. Ale nie unika wszelkich kontrowersji. Dajemy ci wycieczkę.

Piłka lotnicza z mundialu Katar 2022 w pobliżu głowy Lionela Messiego podczas meczu Argentyna-Australia, 3 grudnia 2022 r. (FRANCK FIFE / AFP) (Frank Viv/AFP)

17:42 : 1:0 do przerwy. Reprezentacja Francji strzeliła gola w najlepszym momencie, jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Giroud zdobył ósmą piłkę. Napastnik AC Milan pozostaje wzorem skuteczności.