Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mbappe na swojej drodze do ustanowienia niesamowitego rekordu z reprezentacją Francji?

Mbappe na swojej drodze do ustanowienia niesamowitego rekordu z reprezentacją Francji?

Zaczął się jedenasty świat Wykluczono: wywiad „Little Brother” z Arkadiuszem Milikiem!

Kylian Mbappe, nawet pomniejszony, jak sam zapewnił po meczu z Austrią, nadal jest decydujący dla francuskiej drużyny narodowej z ostatnim golem w Wiedniu. Z 27 osiągnięciami z Blues, gwiazda PSG pozostaje imponująco skuteczna. Teraz ma na celu wywarcie znaczącego wpływu na historię.

Bo paryżanin wyczarowuje przyszłość, do której sięgaZwłaszcza najlepszy strzelec w historii reprezentacji Francji. A gazeta już podaje, że w wieku Kyliana Mbappe Karim Benzema strzelił tylko 12 bramek w kolorze niebieskim, podczas gdy Michel Platini czy Thierry Henry tylko 10 i 8 bramek.

Mbappe w kierunku poprzeczki 70 bramek na niebiesko?

Tak więc 51 bramek Thierry’ego Henry’ego może zostać w przyszłości w dużej mierze pokonane przez pęknięcie Bundy’ego. „Może grać 10-15 meczów rocznie, więcej niż wcześniej, więc będzie mógł zawyżać swoje statystyki, nawet jeśli zdobycie bramki nigdy nie jest łatwe”, Jean-Pierre Papin również był kapryśny w codziennych kolumnach, podczas gdy Steve Marlet fantazjuje Całkowicie szalony… „Potrafi strzelić 60-70 goli, a nawet więcej. To absolutnie niesamowite!”

podsumowując

Kylian Mbappe, napastnik Paris Saint-Germain i reprezentacji Francji, zrujnował już wszystkie czasy, przez które przechodzą The Blues. Co zapowiada się bardzo ciężko. W rzeczywistości, jak wyjaśnia Le Parisien, uskok Bondiego może sięgnąć ogromnej sumy.

READ  Sprawdź super niską cenę dla Lewandowskiego! - Sport.fr