Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mąż ją opuszcza, zanim rodzi: 70-letnia kobieta rodzi bliźnięta

Mąż ją opuszcza, zanim rodzi: 70-letnia kobieta rodzi bliźnięta

Pierwszy w Afryka. co najmniej, „Bezprecedensowy krok”. na kontynencie, według Międzynarodowego Centrum Szpitala dla Kobiet i Niepłodności Kampala, Cytowane przez Telecinco.

Safina Namukwaya to 70-letnia Ugandyjka. I właśnie urodziła Bliźnięta. Według kilku komentarzy na Twitterze jest najstarszą afrykańską kobietą, która urodziła dziecko. Informacje trudne do zweryfikowania.

70-letnia kobieta po latach niepłodności rodzi bliźnięta

70-letnia Ugandyjka urodziła bliźnięta – ogłosił w czwartek jej lekarz, co według matki było cudem.

Savina Namukwaya opisała swoją radość z przybycia na świat bliźniaków, które urodziły się w środę o godz. pic.twitter.com/BdE1M0TJuv

– Gazety Vanguard (@vanguardngrnews) 30 listopada 2023 r

Pojedynczy

Prawda jest taka, że ​​jest to nie lada osiągnięcie, biorąc pod uwagę zaawansowany wiek Safiny. Ostatnie dziecko urodziła zaledwie trzy lata temu.

Ciąża możliwa dzięki zapłodnieniu in vitro. Uważny nadzór medyczny sprawuje Szpital Kampala.

Ale dla Safiny zaczyna się najtrudniejsza część. Rzeczywiście, przed kamerami potwierdzała, że ​​nie wie, jak opiekować się swoimi dziećmi. Zostawił ją mąż, a od chwili przyjęcia do szpitala nie daje znaku życia. „Mężczyźni nie lubią słyszeć, że masz więcej niż jedno dziecko. Nawet po tym, jak zostałam przyjęta, mój mąż nigdy się nie pojawił.”Powiedziała.

READ  Sprawiedliwość: przejął mieszkanie gwałciciela i sprzedał je, aby zrekompensować swojej ofierze