Mawasa daje Lensowi nadzieję i mecz się rozpoczyna

Gol dla Monako w końcówce pierwszej połowy

Ten szok Bulliart spełnia swoje obietnice. Po 33 sekundach Ben Yedder wykorzystał błąd Sotoki i zdobył bramkę. W 21. minucie Akliushowi udało się wyjść na przerwę. Często w trudnych sytuacjach w ataku Lens cofał się na pocieszenie.

Zespół północy mógł otrzymać rzut karny przed końcem pierwszej połowy, jednak sędzia zdecydował inaczej, a trener Hayes otrzymał czerwoną kartkę.

Obiektyw lepiej broni

Obiektyw lepiej zarządza głębią. Często jest dwóch obrońców, których można podać przed Benem Yedderem lub Balogunem i często są oni sami z przodu.

Czerwony dla Hayesa

Po tej akcji trener Lens Frank Hayes otrzymał czerwoną kartkę. Zespół Lensois kontynuuje rozmowę z sędzią.

Świetne miejsce w talii ASM

Wahi można znaleźć głęboko na powierzchni. Już gotowy do strzału Francuz najwyraźniej został popchnięty przez Kerrera i upadł. Zgodnie z wyrokiem nie ma kary. Opinia publiczna i Caoch Haise są wściekli.

Dodatkowy czas:

W pierwszym rozdziale jest 5 dodatkowych minut.

Soczewka rośnie

Całkowicie obrotowy, nieco ponad 25 metrów dalej, Medina oddaje piękny strzał, który zostaje odbity przez Majeckiego. Ten mecz spełnia swoje obietnice!

Pocieszenie obniża wynik

Nadzieja odradza się w Lencie! Po pięknym ataku lewym skrzydłem El Ainaoui posyła na pocieszenie, wkrada się w pole karne i oddaje dośrodkowanie. Maripan był pod wpływem i oszukany przez Magici. 1-2!

Honorowa Medyna

Po długim podaniu Balogun pod presją dwóch obrońców zdołał opanować piłkę i popchnąć ją do przodu. To wciąż miasto, które może się zregenerować i oddać Sambie.

Aktywny Frankowski

Frankowski schodzi na prawą stronę i unika wślizgu Maripana. Pod naciskiem Zakarii słupowi udało się przekroczyć. Dla Majeckiego nie ma problemu, kto go złapie.

Diouf oddał strzał

Rodzina Linua przeżywa silny okres i mnoży ośrodki. Są one często zwracane. Na pełnej osi i z odległości 25 metrów Diouf wystrzelił idealnie luźną piłkę. Medina czekała na piłkę.

READ  Po Paris Saint-Germain - Montpellier - Jak Neymar został najlepszym strzelcem karnym?

Jest bardzo krótki

Sotoka robi różnicę na prawym skrzydle i wreszcie potrafi umieścić piłkę w polu karnym. Wahi jest za krótkie, aby zmniejszyć szerokość.

Balogun odpowiedział

Popłyń z Fofany, aby znaleźć w okolicy eukaliptusa. Ostatnia płyta należy do Baloguna. Jego strzał został zablokowany przez Lensoisa.

Mocny cios dla Wahi?

Maripan nie daje Wahi szansy. Długie podanie Mediny, które obrońca naciska bezpośrednio na bramkę. Co gorsza, Francuz doznał kontuzji i potrzebował terapeutów.

Nie może tego zrobić

Wahi został znaleziony na tym obszarze, przejął kontrolę, ale został poddany ingerencji prawnej ze strony Maripanu. Majecki ma obecnie dość spokojną walkę.

Obiektyw daleki od spokoju

Obiektyw słono płaci za swoje błędy. Po tym jak Sotoka stracił piłkę przy pierwszym golu, to właśnie El Aynaoui nie mógł się oprzeć pojedynkowi z Benem Yedderem. Umożliwiając w ten sposób ASM zbudowanie ataku przełamującego.

Ukarać pocieszenie

Vanderson wraca do zdrowia, ale widzi, jak Mouasa go depcze. Żółty służy do zapomnienia.

Akliush na odpoczynek

Monako w świetnej formie! Po lewej stronie Ouattara wyprzedza wszystkich i ma przestrzeń, aby podać dobre podanie do Akleucha, który musi tylko wrzucić piłkę do klatki. 0-2!

Piękny gest Da Costy

Kontrolując skrzydło gołębicy, da Costa jest w stanie przejąć piłkę i ruszyć do przodu. Numer 10 jest słabo ustawiony po prawej stronie, a obrona ASM może go powstrzymać.

Keirer pozbawia Wahi szansy

Maripan nie trafia w piłkę w pobliżu swojego pola karnego, a Wahi stara się odzyskać siły. Keerer patrzy i podaje przed Francuzem, ale początek meczu nie był jasny.

Zachariasz zszedł

Po pojedynku z Dioufem Zakaria pozostał na ziemi. Ze względu na konieczność leczenia Szwajcara mecz został przerwany na kilka sekund.

READ  Villa powraca, Cassie jest w grupie, aby zmierzyć się z Metzem w piątek?

Parada Samby!

Przerwa była blisko! Po ponownej stracie piłki sam Balogun wychodzi na powierzchnię i znajduje się w tej samej pozycji, w której Ben Yedder zdecydował się oddać strzał z lewej strony. Noga Samby uniemożliwia Amerykaninowi zdobycie bramki.

Przechwycenie Maripana

Frankowski, obsługiwany przez El Aynaoui, jedzie do przodu, ale słabo zabezpiecza dośrodkowanie na parterze. Oczyszczony w dotyku przez Maripan.

Ouattara przyspiesza

Ouattara pędzi z dużą prędkością lewym skrzydłem, ale czeka go powrót Aguilara, który odzyskuje siły, zanim przeciwnik zdąży dośrodkować. Mecz jest doskonale wyrównany.

Medina jest spokojna

Wspaniałe, długie podanie Magassa i Anderson sam na prawym skrzydle. Brazylijczyk wykonuje rzut rożny, a Medina kopie go. Publiczność, jak zawsze, oddała swój głos.

Nie może tego kontrolować

Miejscowi szybko się zgłaszają, ale brakuje im subtelności. Jak Wahi, który nie potrafi odzyskać długiego podania.

Obiektyw chce reagować

Lince próbuje szybko odpowiedzieć po strzale Sotoki, który podaje w pole karne. Piłka zostaje zablokowana i wraca do Maouassy, ​​który oddał długi strzał nad Majeckim.

Ben już daje znaki

Monako potrzebowało 33 sekund na zdobycie gola. W pobliżu swojego obozu Sotoka traci piłkę, a Ben Yedder wchodzi w pole karne. Nieco niecentralnie napastnik włożył siłę w prawy strzał, a następnie minął Sambę. 0-1!

Zaczynam!

Sędzia Bastien Deschépy odgwizdał początek meczu Lens-Monaco. Zaangażuj się w Lensois.

Rozpoczęcie jest bliskie

Ten szok 32. finału Pucharu Francji zacznie się już za kilka chwil. Linceco i Monaco wyszły na boisko na Stade Bullaert.

Zapomnij o rozczarowaniu Rodezem dla ASM

W zeszłym sezonie Linçois z łatwością przeszedł do 1/8 finału po wygranej 0:2 z Linasem Montlhérym. Podróż Północy zakończyła się w kwarcie z Nantes (2:1).

Monako ze swojej strony źle pamięta moment, w którym w 32. minucie zostało wyeliminowane przez Rodeza w rzutach karnych. Nastąpiło to po wspaniałym powrocie Rodeza, który zremisował dwoma bramkami (2-2).

READ  Holandia jest na potencjalnej drodze do Les Bleues

Data ostatniego spotkania

We wrześniu ubiegłego roku Monako pokonało u siebie Lens 3:0. Singo i Golovin strzelili gola w pierwszej połowie, natomiast Maripan zapewnił sukces aktualnego trzeciego miejsca w lidze francuskiej.

Kilku nieobecnych w Monako

Po zaledwie 4 porażkach w turnieju Monako jest pewne siebie i na papierze może wyglądać na faworyta. Jednak Puchar Narodów Afryki i Puchar Azji pozbawiają Monako kilku ważnych graczy, takich jak Minamino, Salisu i Sengo.

Kompozycja Monako z premierą filmu Kehrera

Monako XI: Magici – Magassa, Maribanne, Kehrer – Ouattara, Zakaria, Fofana, Vanderson – Aklioch, Ben Yedder, Balogun

Rozpocznij dobrze rok 2024 dla Lens

Podobnie jak Monako, Lens wchodzi do rywalizacji i tym prestiżowym meczem u siebie będzie starał się rozpocząć rok 2024 w doskonały sposób. Zespół Nord, który zajmuje siódme miejsce w Ligue 1, słabo zakończył rok 2023 po porażce 2:0 w Lens.

Jedenasty obiektyw z rewelacją i pocieszeniem

Jedenasty obiektyw: Samba – Medina, Danso, Maasa – Aguilar, El Ainaoui, Diouf, Frankowski – Sotoka, Wahi, da Costa

Najpiękniejszy plakat na 32

Dzień dobry wszystkim ! Lens i Monako zmierzą się ze sobą w najbliższą niedzielę w 32. finale Pucharu Francji, po 100% przewadze Ligue 1. Mecz rozpocznie się o 14:30 i będzie transmitowany na żywo przez RMC Sport.