Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maurice wyrównuje wyniki po tym, jak Rennes zakwalifikowało się do Ligi Europy

Maurice wyrównuje wyniki po tym, jak Rennes zakwalifikowało się do Ligi Europy

Bruno Genesio ocenił sezon w Rennes rok temu, zajmując czwarte miejsce w Lille (2-2). W poniedziałek pod koniec popołudnia przyszła kolej na prezesa Oliviera Clorica i dyrektora sportowego Floriana Morrisa, po wyrwaniu czwartego miejsca Brestowi (2:1) w sobotę, która Rennes ponownie zakwalifikowała się do Ligi Europy, kiedy to Lille i Monako były. wycofać się.

Presja opadła, a Morris był zadowolony z wyniku końcowego, który prywatnie potwierdził jego rekruta i zły na tych, którzy kwestionowali tego rekruta lub zauważyli niedociągnięcia w trakcie sezonu, zabawny pomysł. W jego polu widzenia media, recenzje czytają tu i tam wiosną, od Twittera po L’Equipe. „ Trafiliśmy w bramkę, więc jestem bardzo zadowolony, to widać, prawda? Zwolniony, bardzo zdenerwowany. Jestem bardzo dumny z tego, co zrobiliśmy, dziękuję, nikt oprócz nas, dziękuję za grupę, którą mamy, za grupę, którą stworzyliśmy, tym, którzy nie grali dużo, tym, którzy nie grali dużo . Nie grałem, ci, którzy grali wszystko, personel, wszyscy, jestem z tego bardzo dumny, nawet bardziej niż w zeszłym sezonie. Mamy bardzo mocną grupę. Twoja reputacja: brak doświadczenia, brak osobowości, nie wszystko, jesteśmy tu dzisiaj, pokazali, że ją mają, nie możemy o tym zapomnieć. »

Wyniki są wyraźnie pozytywne. Rennes w końcu wyzdrowiał i pomimo wszystkich kontuzji, których doznał od stycznia, pobił rekord punktowy, pozostając czwartą francuską siłą pomimo 12 niepowodzeń i wciąż utrzymując 16 punktów za Lens. „Wierzyliśmy w to, wierzyliśmy w to tylko za granicą”Maurycy poparł. „Słyszymy krytykę, ale mogło pójść trochę dalej”— dodał Cloarec. „Odkryłem, że byłeś bardzo surowy, czasami paskudny, niektórzy brali się za trenerów, dyrektorów sportowych, rekrutację, to nie twoja praca”Morris podjął ponownie.

READ  NA ŻYWO – Multiplex Ligue 1: Slimani mówi, że gracz z Clermont został nazwany „Brudnym Arabem”

„Masz prawo do krytyki, my mamy prawo do krytyki, ale nie tydzień po tygodniu, szczerze mówiąc, uznałem to za nieproporcjonalne, niektórzy mają pochopne osądy. Bilanse są sporządzane na koniec sezonu. Widziałem raport na temat 29, po co to jest?” » Był z nami i był bardziej na temat trzyletnich wyborów zawodowych Morrisa, z ich wzlotami i upadkami. Ale w każdym razie, wyobrażając sobie przeciwnika, media, a może poprawiając błędy, na które media również zwróciły uwagę, Ren wiedział, jak się podnieść.